Okno na Wągrowiec

Samorząd i polityka Wiadomości Wydarzenia

REMONT GABINETU BURMISTRZA JEDNAK BYŁ… DROŻSZY! Ratusz wyjaśnia, że się pomylił. Koszt to ponad 17 tysięcy zł

Dwa dni temu opisaliśmy i pokazaliśmy odnowiony gabinet Jarosława Berendta.

Burmistrz Wągrowca Jarosław Berendt po ponad roku urzędowania postanowił wyremontować swój gabinet. Dodajmy, że wcześniej 20 lat takiego kompleksowego remontu nie przeprowadzono – czasem odświeżano tylko ściany.

Nowy burmistrz się na to zdecydował. Zmieniono wszystko. Na podłodze pojawiła nowa szara wykładzina. Ściany zyskały ten sam kolor. Zmieniono meble, na gustowne czarne. Inaczej zaaranżowano całe wnętrze. Na ścianie pojawił się telewizor.

Urzędnicy poinformowali nas, że ten remont kosztował 10.860 zł, a przeprowadziły go firma T&T Sp. z o.o. oraz Komfort Wągrowiec. Obie firmy wybrano z wolnej ręki. Zwłaszcza cena od razu wzbudziła gorące komentarze naszych czytelników, którzy szybko wyliczyli, że niemożliwe, aby taki remont zamknął się w kwocie 10 tys. zł!

Urzędnicy Ratusza zareagowali wczoraj i w liście do nas wyjaśnili, że… się pomylili!

– Uprzejmie informuję, że w naszej odpowiedzi na pytanie dotyczące kosztów remontu gabinetu burmistrza podaliśmy mylną kwotę, która powinna wynosić 17.419 zł  wyjaśnia nam Piotr Korpowski, rzecznik burmistrza.

Czytaj także

WALKA Z EPIDEMIĄ: Powstaje wągrowiecka baza sklepów i usługodawców online

Krzysztof Czapul

FINAŁ AKCJI: kolorowe jasie trafiły do szpitala i hospicjum

Krzysztof Czapul

Po kolizji panie umówiły się przy bankomacie. Ale sprawczyni… zwiała

Krzysztof Czapul

Korzystamy z plików cookie, aby lepiej dostosować się do Twoich preferencji. Jeśli Ci to przeszkadza, możesz wyłączyć tę opcję w swojej przeglądarce. Zaakceptuj Czytaj więcej