Okno na Wągrowiec

Gorący temat Na sygnale Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

DWA MIESIĄCE TEMU ZAGINĄŁ PAN TOMEK. Miał do przejścia tylko kilkaset metrów. Zniknął bez śladu. Gdzie jest?

Tomasza Jaworskiego z Turzy ostatni raz widziano dokładnie 27 grudnia ubiegłego roku.

Był piątek 27 grudnia, kilka dni do sylwestra. Wtedy wieczorem ostatni raz był widziany 59-letni Tomasz Jaworski, mieszkaniec Turzy koło Damasławka. Wracał do domu od swojego kuzyna, także zamieszkałego w Turzy. Mężczyzna był pod wyraźnym wpływem alkoholu.

Od tej pory wszelki ślad po nim zaginął. Pan Tomek mieszkał sam, więc policję jego zaniepokojeni bliscy powiadomili dopiero w niedzielny poranek 29 grudnia.

Początek poszukiwań mężczyzny był intensywny. Policjanci we współpracy ze strażakami przeszukali pustostany, tereny kolejowe, stawki i oczka wodne na terenie całej gminy Damasławek.

Wykorzystano także policyjnego drona. Setki hektarów terenu były obadane policyjnym dronem z kamerą rejestrującą obraz w wysokiej rozdzielczości. Te działania dotąd nie przyniosły rezultatów.

– W sprawie zaginionego nie ma nowych okoliczności. Pan jest wciąż poszukiwany – informuje nas Dominik Zieliński, oficer prasowy wągrowieckiej policji.

DANE

Tomasz Jaworski ma 59 lat. Wzrost około 167 cm, szczupły, ubrany był w spodnie granatowe dżinsy i ciemną kurtkę puchową. Wszelkie informacje można zgłaszać policji pod numerem: (67) 268 12 111.

Czytaj także

Wójt Damasławka zamknął targowisko. Burmistrz Skoków dopuścił handel tylko żywnością i kwiatami

Remigiusz Priebe

ŚMIERTELNY WYPADEK W KALISZANACH: Mężczyzna spadł z wysokości!

Remigiusz Priebe

WYPADEK: AUTO DOSTAWCZE UDERZYŁO W DRZEWO! Droga była częściowo zablokowana. Ranny kierowca trafił do szpitala [ZDJĘCIA]

Krzysztof Czapul

Korzystamy z plików cookie, aby lepiej dostosować się do Twoich preferencji. Jeśli Ci to przeszkadza, możesz wyłączyć tę opcję w swojej przeglądarce. Zaakceptuj Czytaj więcej