serpol praca

Okno na Wągrowiec
Grzegorz Piechowiak
Społeczeństwo Wiadomości Zdrowie

Będzie otwarcie nowego ośrodka zdrowia w Mieścisku [FOTO]


zatrudnie
artdent baner

Już w najbliższy piątek, 11 sierpnia o godz. 10.00 nastąpi uroczyste otwarcie nowego budynku ośrodka zdrowia w Mieścisku przy ul. Św. Huberta 2 oraz dzień otwarty dla mieszkańców.

Wójt gminy Mieścisko Przemysław Renn wyjaśnia, że po dwóch latach realizacji, inwestycja została zakończona, a już wkrótce wszyscy będą mogli z niej korzystać.

– Nowoczesny obiekt, który będzie mieścił przychodnię lekarzy rodzinnych, stomatologię, aptekę i gabinet rehabilitacyjny otwiera swe podwoje w najbliższy piątek. Zapraszam wszystkich chętnych do wizyty w obiekcie, który będzie można zwiedzić, obejrzeć, ocenić, a także posłuchać najważniejszych informacji na temat tej inwestycji – tłumaczy Renn.

Dodajmy, że do godziny 17.00 na każdego odwiedzającego czekać będzie okolicznościowa kawa i słodkie ciastko . Dodatkowo będzie tam także możliwość honorowego oddawania krwi, czy wykonania podstawowych badań oraz zapoznania się z ofertą usług rehabilitacji.

– Wyłonione w wyniku przetargu podmioty powoli zaczynają przeprowadzkę do nowej siedziby, ale może to potrwać co najmniej  kilkanaście dni (w zależności od ich własnych możliwości organizacyjnych). Dlatego poszczególne podmioty będą przyjmować pacjentów i klientów w nowym obiekcie sukcesywnie – wyjaśnia wójt.

Źródło: Gmina Mieścisko

Czytaj także

UWAGA! Trwa remont drogi Zbietka – Mieścisko [FOTO]

Redakcja

OSTATNIE POŻEGNANIE: Odszedł Jarosław Skrzetuszewski

Redakcja

Yamaha zaprasza na dzień otwarty

Redakcja