serpol praca

Okno na Wągrowiec
Gorący temat Na luzie Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

ALE TEMAT! SŁYNNA PIOSENKARKA PODRYWA NASZEGO DAWIDA! Czy to wciąż jest tylko nauka jazdy? [ZDJĘCIA]

Tak sugeruje tabloid „Na żywo” oraz internetowy serwis o gwiazdach „Pudelek”.

Przypomnijmy, że wągrowczanin Dawid Zawadzki w programie telewizyjnym „My way” w TVN co środę uczy znaną piosenkarkę Edytę Górniak jazdy autem. Jest jednym z kursantów, którzy przygotowują ją do egzaminu.  Pisaliśmy o tym w artykule DAWID ZAWADZKI Z WĄGROWCA BĘDZIE UCZYŁ JEŹDZIĆ EDYTĘ GÓRNIAK! Program „My way” w TVN już dzisiaj.

Od początku plotkarskie media sugerowały, że pomiędzy Edytą a Dawidem zaiskrzyło. Podobno, gdy tylko Edyta zobaczyła Dawida, to stwierdziła, że jest przystojny.

Najpierw tabloid „Super Express”, który sfotografował Dawida i Edytę na warszawskich ulicach, gdy akurat wybrali się na kawę, sugerował, że artystka wągrowczanina podrywała.

Teraz tygodnik „Na żywo” wprost sugeruje, że pomiędzy nimi mocno zaiskrzyło. Nie tylko na antenie okazują sobie sympatię, ale ponoć Dawid poznał już jej syna Allana, zabrał ją na kolację i z wielkim bukietem kwiatów zjawił się na jej urodzinach.

Plotkarski serwis internetowy „Pudelek” sugeruje zaś, że Edyta do Dawida czuje… „miętę”. Ponoć bardzo ujął ją wyznaniem, że przed programem kompletnie nie znał jej twórczości. Chociaż większość gwiazd muzyki poczułaby się raczej urażona tym faktem, w przypadku Edyty jedynie wzbudziło to jej sympatię do instruktora.

„Dawid bardzo spodobał się Edycie. Ujął ją tym, że nie zna jej piosenek i nawet nie wiedział, jak wygląda przed nagraniami” – mówi osoba z produkcji.

A co na to sam Dawid?

W rozmowie z „Oknem” zaprzeczył plotkom o jej wielkim gwiazdorstwie i przyznał, że może o niej wypowiadać się tylko dobrze.

–  A co do plotek, to nie przywiązuję do nich dużej wagi, plotki zawsze były są i będą – przyznaje Dawid, choć wyznał też, potrafi się na Edytę zapatrzeć…

Czytaj także

Wągrowiecki SZPITAL w TV: złe diagnozy, obrażani pacjenci, lekarz bez uprawnień

Redakcja

Zosia z Mieściska wystąpi dzisiaj w MasterChef Junior! [FOTO]

Redakcja

Zosia z Mieściska wystąpi w MasterChef Junior!

Redakcja