serpol praca

Okno na Wągrowiec
Fotoreportaże Gorący temat Na luzie Wiadomości Wydarzenia

DAWID ZAWADZKI Z WĄGROWCA BĘDZIE UCZYŁ JEŹDZIĆ EDYTĘ GÓRNIAK! Program „My way” w TVN już dzisiaj [ZDJĘCIA]

 „My Way” z Edytą Górniak od środy 30 października w TVN. Jednym z jej instruktorów będzie wągrowczanin Dawid Zawadzki.

Co tydzień telewizja TVN będzie emitować nowy 8-odcinkowy reality-show „My Way”, w którym Edyta Górniak będzie się uczyć jazdy samochodem. Partnerem projektu jest Skoda.

Widzowie w nowym programie TVN będą śledzili zmagania Edyty Górniak w kursie na prawo jazdy, który będzie się odbywać na terenie Warszawy. W przygotowaniach do kursu oraz egzaminów będą jej towarzyszyć trenerzy ze Skoda Auto Szkoła, a wśród nich… Dawid Zawadzki z Wągrowca! Piosenkarkę będzie wspierać również syn Allan.

Program pokaże także kulisy z życia znanej piosenkarki – kamery TVN będą towarzyszyć artystce m.in. w studio nagraniowym, na koncertach, a także w domu. W finale „My Way” okaże się, czy Górniak udało się zdać państwowy egzamin.

Przez kilka tygodni trwały zdjęcia do tego programu. Dawid tę współpracę wspomina bardzo miło, przyznając że Edyta Górniak to nie jest zwykły kursant. Zaprzecza jednak plotkom o jej wielkim gwiazdorstwie i przyznaje, że może o niej wypowiadać się tylko dobrze. Choć dodaje też, że gwiazda potrafi być humorzasta i jej samopoczucie bywa ważniejsze niż to, co akurat dzieje się na drodze.

Tabloid „Super Express”, który sfotografował Dawida i Edytę na warszawskich ulicach, gdy akurat wybrali się na kawę, sugerował nawet, że diwa wągrowczanina podrywała. A co na to Dawid?

–  To że ja uczyłem, to prawda. A co do plotek, to nie przywiązuję do nich dużej wagi, plotki zawsze były są i będą – przyznaje Dawid, choć na pytanie dziennikarki o to, czy potrafi się na Edytę zapatrzeć, przyznał, że  tak…

Producenci programu przygotowali dla Edyty m.in. drogowe gry miejskie, wizytę w myjni oraz jazdę w najgorszych warunkach pogodowych.

Premierowy odcinek już dzisiaj, w środę o godzinie 21.30. Każdy kolejny co tydzień. Dawid zdradza nam, że jego zobaczymy raczej w drugiej części programu. Więcej szczegółów nie chciał jednak zdradzić. Czy gwiazda zda egzamin i zdobędzie upragniony dokument? Dawid zachęca do oglądania programu w telewizji.

Fot. TVN. Na zdjęciu głównym Dawid pierwszy z prawej. Na pozostałych podczas jazdy z Edytą, w jej domu podczas nagrania, także z synem gwiazdy – Allanem

Czytaj także

Pędzili autami w terenie zabudowanym. Stracili prawo jazdy, dostali mandaty i punkty karne

Redakcja

GMINA SKOKI: Będzie bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet

Redakcja

Mamy nowych ratowników. 26 osób ukończyło odpowiedni kurs

Redakcja