Okno na Wągrowiec

Kultura Na luzie Relacje wideo Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

Zobacz teledysk Agnieszki. Powstał w tajemnicy i dzięki pomocy przyjaciół [WIDEO]

Agnieszka Stanicka z Mieściska (używająca artystycznego pseudonimu LAYLA) na razie podbija rynek lokalny, ale to dopiero początek.

https://www.facebook.com/agnieszka.stanicka.7/videos/2503514756433405/?comment_id=2504597392991808&notif_id=1570830330123959&notif_t=mentions_comment

 Jej piosenka „Chcę zabrać Cię tam” to już przebój. Na kanale YouTube, to już ma ponad 11,5 tysiąca wyświetleń. Teraz powstał teledysk, który możecie obejrzeć. Co ciekawe, Aga nie miała pojęcia, że on powstaje. To byłą dla niej niespodzianka!

– Moi najwspanialsi pod słońcem tajni spiskowcy z całego swojego serca dziękuję Wam za tę magiczną i cudowną niespodziankę – ze wzruszeniem przyznaje Aga.

A kto pomógł? Radosław Stasiewicz, Marzena Konwińska – Sebastian Konwiński, Alicja Tylkowska, Rafał Kempiński. W teledysku wystąpiła także Justynka, córeczka Agnieszki.

– Ten teledysk jest taki, jaki bym chciała, żeby był. Jest taki mój… Prawdziwy i naturalny, a te wartości są bardzo ważnym i cennym elementem mojego życia – tłumaczy Agnieszka.

Czytaj także

MĄŻ ZNĘCAŁ SIĘ NAD PANIĄ MAGDĄ. GDY MUSIAŁ ODDAĆ JEJ MIESZKANIE, Z ZEMSTY ZNISZCZYŁ JE… [FILM/ZDJĘCIA]

Krzysztof Czapul

POMOC POGORZELCOM Z PAWŁOWA ŻOŃSKIEGO: Wójt przekazał im tymczasowe mieszkanie

Remigiusz Priebe

APEL: Pomóżmy pogorzelcom z Pawłowa Żońskiego!

Remigiusz Priebe