Okno na Wągrowiec
Kultura Na luzie Relacje wideo Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

Zobacz teledysk Agnieszki. Powstał w tajemnicy i dzięki pomocy przyjaciół [WIDEO]

Agnieszka Stanicka z Mieściska (używająca artystycznego pseudonimu LAYLA) na razie podbija rynek lokalny, ale to dopiero początek.

Generalnie rzecz biorąc,to w dalszym ciągu jestem w ogromnym szoku,że nawet nie wiem jakich użyć słów,by wyrazić swą wdzięczność.Moi najwspanialsi pod słońcem tajni spiskowcy😁😁z całego swojego serca dziękuję Wam za tę magiczną i cudowną niespodziankę.❤️❤️RSTF (Radosław Stasiewicz) -dziękuję Ci za to,że w przeciwieństwie do mnie,nie odpuściłeś,i dzięki Tobie spełniło się kolejne moje marzenie.☺️☺️Marzena Konwińska Sebastian Konwiński – to od Was wszystko się zaczęło.Dziękuję,że zgodziliście się na udział w tym teledysku.❤️😘Alicja Tylkowska – jesteś pewna,że jakbym się stawiała,to poradziłabyś sobie z moją osobą?😜😜Dziękuje Ci za to,że jesteś!!❤️😘Krzysztof Czapul – za bezinteresowną pomoc i okazaną dobroć.❤️Rafał Kempiński – za udział w planie spiskowców😁😁 i zgodę na udział w teledysku.JUSTYNKA❤️❤️❤️ – moja mała,kochana i odważna córeczka.Spisałaś się na medal,pełen profesjonalizm,Ty moja mała,zdolna bestio.Kocham bezgranicznie!❤️❤️❤️❤️Ten teledysk jest taki,jaki bym chciała,żeby był.Jest taki mój…prawdziwy i naturalny,a te wartości są bardzo ważnym i cennym elementem mojego życia.DZIĘKUJĘ❤️❤️DZIĘKUJĘ❤️❤️DZIĘKUJĘ❤️❤️"CIESZMY SIĘ Z MAŁYCH RZECZY,BO WZÓR NA SZCZĘŚCIE W NICH ZAPISANY JEST."😍😍😍PS.Wiecie,jak komfortowo jest kręcić swój teledysk i nie być tego w najmniejszym stopniu świadomym?😂😂🤪🤪Zerrrro stresu,pełen luzik.😁😁😄😄—————————————————————————–COVER W JĘZYKU POLSKIM ZESPOŁU TE100STERONSŁOWA:Agnieszka StanickaWOKAL:Agnieszka Stanicka

Opublikowany przez Agnieszka Stanicka Piątek, 11 października 2019

 Jej piosenka „Chcę zabrać Cię tam” to już przebój. Na kanale YouTube, to już ma ponad 11,5 tysiąca wyświetleń. Teraz powstał teledysk, który możecie obejrzeć. Co ciekawe, Aga nie miała pojęcia, że on powstaje. To byłą dla niej niespodzianka!

– Moi najwspanialsi pod słońcem tajni spiskowcy z całego swojego serca dziękuję Wam za tę magiczną i cudowną niespodziankę – ze wzruszeniem przyznaje Aga.

A kto pomógł? Radosław Stasiewicz, Marzena Konwińska – Sebastian Konwiński, Alicja Tylkowska, Rafał Kempiński. W teledysku wystąpiła także Justynka, córeczka Agnieszki.

– Ten teledysk jest taki, jaki bym chciała, żeby był. Jest taki mój… Prawdziwy i naturalny, a te wartości są bardzo ważnym i cennym elementem mojego życia – tłumaczy Agnieszka.

Czytaj także

PATRYK WALCZY O ŻYCIE I MA CORAZ MNIEJ CZASU! POMÓŻ – LICZY SIĘ KAŻDA ZŁOTÓWKA!

Remigiusz Priebe

NA RATUNEK: Strażacy ratowali kobietę podłączoną do respiratora, gdy zabrakło prądu!

Krzysztof Czapul

APEL: Potrzebna jest krew! Możesz pomóc

Redakcja

Z OSTATNIEJ CHWILI: ZDERZENIE AUTA I SARNY!

Krzysztof Czapul

Polacy nie zawiedli! Comiesięczna renta dla dzieci zmarłego Wasyla!

Krzysztof Czapul

BRAWO! Jest już 20 procent kwoty potrzebnej na operację Mateusza!

Krzysztof Czapul

POMOC DLA UBOGICH? KTOŚ ROBI INTERES NA NASZYCH CIUCHACH? A MY MAMY ŚMIETNISKO! [WIDEO]

Krzysztof Czapul

Ponad 400 tysięcy złotych dla rodziny Wasyla! Trwa zbiórka pieniędzy dla bliskich zmarłego pod Wągrowcem Ukraińca

Krzysztof Czapul

W Łeknie chcą pomagać

Redakcja

Korzystamy z plików cookie, aby lepiej dostosować się do Twoich preferencji. Jeśli Ci to przeszkadza, możesz wyłączyć tę opcję w swojej przeglądarce. Zaakceptuj Czytaj więcej