Okno na Wągrowiec
Gorący temat Na sygnale Wiadomości

Zderzenie auta osobowego i ciężarówki z drewnem. Kilka osób trafiło do szpitali [FOTO]

Do tego zdarzenia doszło wczoraj po południu na trasie Wągrowiec – Rogoźno.

Wtorek, 16 kwietnia. O godzinie 17.11 służby ratunkowe zaalarmowano o wypadku samochodu osobowego marki dacia logan oraz pojazdu ciężarowego marki MAN, przewożącego drewno. Doszło do niego na drodze wojewódzkiej nr 241 w Rogoźnie.

– Po dojeździe na miejsce okazało się, że z niewyjaśnionych przyczyn doszło do zderzenia pojazdu osobowego dacia logan z pojazdem ciężarowym, przewożącym drewno. Oba pojazdy znajdowały się poza drogą. Część naczepy wraz z załadunkiem blokowała jeden z pasów ruchu. Pojazdem osobowym podróżowały cztery osoby, w tym dziecko, które samodzielnie opuściły pojazd – wyjaśniają obecni na miejscu strażacy.

Kierowca pojazdu ciężarowego wypadł z kabiny i był nieprzytomny, a po przebadaniu został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Poznaniu. Pozostali uczestnicy zdarzenia po przebadaniu również zostali przetransportowani do szpitala w Obornikach oraz w Wągrowcu.

W czasie prowadzenia działań ruch na drodze został wstrzymany w obu kierunkach. Na miejscu obecny był Zespół Ratownictwa Medycznego, Lotnicze Pogotowie Ratunkowe oraz policja.

Źródło: KP PSP Oborniki

Oopracował: mł. bryg. Leszek Walczak

Zdjęcia: asp. Damian Przymusiński

Czytaj także

18-latka z powiatu wągrowieckiego ranna w wypadku. Helikopterem LPR trafiła do szpitala [FOTO]

Redakcja

Mężczyzna spadł z ambony. Na pomoc przyleciał helikopter LPR [FOTO]

Redakcja

WYPADEK: Samochód zjechał z drogi i uderzył w drzewo [FOTO]

Redakcja