serpol praca

Okno na Wągrowiec
Grzegorz Piechowiak
Gorący temat Na sygnale Wiadomości Wydarzenia

ZAWODNIK NIELBY ZATRZYMANY PRZEZ POLICJĘ! Chodzi o wyłudzenia i oszustwa!

artdent baner

Bartosza W., szczypiornistę wągrowieckiej drużyny, policja zatrzymała w ubiegłym tygodniu.

– Informuję iż policjanci Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu zatrzymali jednego z zawodników drużyny Nielba Wągrowiec, w związku z możliwością popełnienia przestępstw z art.286 KK. Na obecnym etapie z uwagi na dobro prowadzonego postępowania przygotowawczego i wielowątkowy charakter sprawy nie udzielamy więcej informacji – usłyszeliśmy tylko od rzecznika naszej policji.

Nieoficjalnie mówi się, że chodzi o wyłudzenia VAT-u i oszustwa. Ponoć policjanci u zatrzymanego znaleźli podrobione dowody osobiste i inne dokumenty.

Dodajmy, że Bartosz W. to podstawowy zawodnik Nielby Wągrowiec nie tylko w ostatnim sezonie. W tym roku oprócz gry w polu objął on także stanowisko koordynatora grup młodzieżowych sekcji piłki ręcznej. Jak na razie nikt z klubu Nielba Wągrowiec nie skomentował tego zatrzymania.

Bartoszowi W. grozi nawet do 8 lat więzienia.

Art. 286 Kodeksu Karnego:

§ 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Czytaj także

Chciał zarobić na kryptowalutach. Stracił blisko 50 tys. zł!

Redakcja

APEL POLICJI: Rozpoznajesz go? Okradł kościół! [FILM/FOTO]

Redakcja

Driftował po ulicach Wągrowca swoim BMW

Redakcja