Okno na Wągrowiec
Piłka nożna Sport Wiadomości Wydarzenia

Zamek zdobywa jeden punkt z Lechią

artdent baner

W środę Zamek Gołańcz walczył z drużyną z Kostrzynia.

Wcześniej niż pozostałe drużyny ekipa Zamku rozegrała zaplanowaną na weekend kolejkę. W środę do Gołańczy przyjechała ekipa Lechii Kostrzyń. Niżej notowany rywal pozwalał mieć nadzieję, że „zamkowym” uda się na swoim terenie wygrać.

Początek meczu należał do gości, którzy spokojnie mogli strzelić dwie bramki. Na szczęście tego dnia w bramce dobrze dysponowany był Karol Herman. Po 20 minutach prawą strona przedarł się Krzysztof Gryszczyński, który świetnie środkował do wbiegającego Dawida Janickiego, a ten strzelił mocno, ale, niestety, piłka poleciała nad poprzeczką.

Kilka minut później Gryszczyński wziął już sprawy w swoje ręce. Uciekł lewą stroną, przebiegł  kilkanaście metrów, minął dwóch zawodników i umieścił piłkę w bramce. Do przerwy wynik już się nie zmienił.

Chociaż „zamkowi” w drugiej części meczu grali całkiem dobrze, to jak to bywa w piłce, gola wyrównującego zdobyli goście. Wynik już do końca się nie zmienił. Nasi zremisowali drugi mecz z rzędu.

Zamek jest obecnie wiceliderem tabeli V ligi (grupa Wlkp. I), ale ma rozegrany jeden mecz więcej. A już za tydzień wielkie derby powiatu! Zamek Gołańcz zmierzy się z Wełną Skoki! 

Źródło i foto: FB Zamek Gołańcz

Czytaj także

PIŁKA NOŻNA: Oldbojów to mamy NAJLEPSZYCH!

Redakcja

PIŁKA NOŻNA: „Leśny” w drużynie sezonu!

Redakcja

OKS Wschód zaprasza na już 18-ty turniej piłkarski!

Redakcja