Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Gorący temat Społeczeństwo Wiadomości

Z OSTATNIEJ CHWILI: Woda znów ZDATNA do kąpieli

Wągrowiecki Sanepid ponownie zbadał wodę w kąpielisku gminnym w Kobylcu.

Kilka dni temu Sanepid zakazał tam kąpieli, bo badania wody wykazały przekroczenia norm bakteriologicznych. W piątek wodę przebadano ponownie i Sanepid właśnie informuje, że woda znów jest tam przydatna do kąpieli.

Źródło: Sanepid w Wągrowcu

Czytaj także

GARNETZ NA WEEKEND: To korupcja polityczna czy dla naszego dobra zwykła działalność polityczna?

Krzysztof Garnetz

To będzie klubowe rozpoczęcie lata! [ZAPOWIEDŹ]

Redakcja

RUSZA wypożyczalnia nad jeziorem Durowskim. Niestety, z plaży nadal nie skorzystamy [OFERTA/CENNIK]

Redakcja