Okno na Wągrowiec
Piłka ręczna Sport Wiadomości Wydarzenia

Z OSTATNIEJ CHWILI: Kwidzyn pokazał nam różnicę pomiędzy Superligą a I ligą [ZDJĘCIA]

„Żółto-czarni” w sparingu ulegli ekipie MMTS-u.

pokonali inną ekipę z I ligi (WKS Grunwald Poznań), a teraz przyszedł czas na znacznie mocniejszego przeciwnika. W swojej hali, przed własną publicznością przyszło nam się zmierzyć z drużyną z Superligi – MMTS Kwidzyn. Ta drużyna w rozgrywkach jest na miejscu 11 (na 14 zespołów).

To był oczywiście tylko sparing, ale różnicę pomiędzy I ligą a Superligą było widać całkiem wyraźnie. Pierwsza połowa była całkiem wyrównana i skończyła się nieznaczną przewagą gości.

Za to, gdy w drugiej odsłonie meczu nasi przeciwnicy podkręcili tempo, to szybciutko nam odskoczyli. Najpierw na 6, potem, 7, 8 trafień. W pewnym momencie (53 minuta) przegrywaliśmy nawet 12 bramkami (39-27).

Ostatecznie skończyło się zwycięstwem kwidzynian 41-31.