Okno na Wągrowiec
Piłka nożna Społeczeństwo Sport Sport dzieci i młodzieży Wiadomości Wydarzenia

Z naszego Calcio na piłkarskie salony! Do kadry WZPN i Lecha Poznań!

Oliwka była na zgrupowaniu kadry, teraz wybierają się tam Piotrek i Franek. A Borys trafi do akademii wielkiego Lecha Poznań!

ZGRUPOWANIE KADRY WZPN

12-letnia Oliwka Senger została powołana na zgrupowanie kadry Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej! Prędzej czy później musiało to nastąpić. Niezwykle pracowita, utalentowana i świadoma tego co robi – tak w wielkim skrócie oceniają ją trenerzy AP Calcio Wągrowiec.

Oliwka od 29 lipca do 2 sierpnia przebywała na zgrupowaniu kadry w Łężeczkach. Gratulacje również dla rodziców! Oliwka słynie ze świetnego panowania nad piłką. Rekord żonglerki nogami w jej wykonaniu wynosi 281, a głową 59! Oliwka trenuje w Calcio Wągrowiec od 3 lat.

PROSTO DO LECHA

Borys Olech w KKS Lech Poznań! To już kolejny zawodnik AP Calcio, który przenosi się do jednej z najlepszych akademii w Polsce, czyli KKS Lech Poznań. Serdeczne gratulacje dla Boryska i jego rodziców. Borys urodził się w 2011 roku. Swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał od początku w Calcio. W tym klubie był od jego założenia, czyli 3,5 roku.

PIOTREK I FRANEK W KADRZE

Piotr Konwiński i Franciszek Saja otrzymali powołanie na zgrupowanie kadry Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej – rocznik 2007! Zgrupowanie w Łężeczkach odbędzie się w dniach 14 – 18 sierpnia. Selekcjoner kadry Mirosław Wódkowski powołał na nie 22 zawodników, w tym Piotrka i Franka! Gratulujemy i trzymamy kciuki!

Czytaj także

To będzie świąteczny turniej żaka [ZAPOWIEDŹ]

Redakcja

PIŁKA NOŻNA: Nasi policjanci na podium! [FOTO]

Redakcja

PIŁKA NOŻNA: Nielbiści są LIDEREM!

Redakcja