serpol praca

Okno na Wągrowiec
Edukacja Na własne oczy Wiadomości Wydarzenia

Wyróżnienia dla wyjątkowych wągrowieckich uczniów [FOTO]

Podczas uroczystości, która odbyła się wczoraj, w czwartek 23 listopada, burmistrz Wągrowca Jarosław Berendt za wyjątkowe osiągnięcia w nauce nagrodził uzdolnionych uczniów, a ich rodzice odebrali pamiątkowe dyplomy.

W trakcie uroczystej gali, która odbyła się w sali Kina MDK, 26 młodych wągrowczan odebrało stypendia Burmistrza Miasta Wągrowca za szczególne osiągnięcia w nauce, 47 za szczególne osiągnięcia w nauce w postaci najwyższych wyników uzyskanych podczas egzaminu ósmoklasisty, a aż 112 otrzymało nagrody za wyjątkowe osiągnięcia indywidualne lub zespołowe, w tym w olimpiadach i konkursach przedmiotowych w zakresie nauki lub w dziedzinie artystycznej bądź sportowej.

Podczas wydarzenia nie zabrakło również występów artystycznych. Na scenie domu kultury swoje umiejętności zaprezentowały: Mażoretki FART Wągrowiec pod kierownictwem pani Małgorzaty Lang, Zespół KEEP działający pod opieką pani Anny Żelazowskiej w Szkole Podstawowej nr 1 w Wągrowcu, a także Chór NO NAME ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Wągrowcu pod kierownictwem pani Lucyny Walewskiej-Jastrząbek.

Źródło: wagrowiec.eu

Źródło: wagrowiec.eu

Czytaj także

WAŻNE: Jutro znów utrudnienia w ruchu m.in. w Wągrowcu. To przez protest rolników

Redakcja

W Wągrowcu rowery miejskie wkrótce wrócą na nasze drogi

Redakcja

3-latek sam spacerował przy ruchliwej drodze w centrum Wągrowca!

Redakcja