Okno na Wągrowiec

Gorący temat Na sygnale Wiadomości Wydarzenia

WYPADEK! UDERZYŁA CZOŁOWO W DRZEWO! W CIĘŻKIM STANIE ZABRAŁO JĄ POGOTOWIE LOTNICZE

Policja pod nadzorem prokuratury będzie wyjaśniać okoliczności wypadku.

Do niezwykle groźnego wypadku doszło wczoraj około godziny 14.45 w miejscowości Zrazim niedaleko Damasławka. Kierująca samochodem osobowym marki ford uderzyła czołowo w drzewo.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu wynika, że 33-letnia mieszkanka gminy Janowiec Wielkopolski z nieustalonych przyczyn przejechała na przeciwległy pas ruchu, zjechała z jezdni i uderzyła czołowo w przydrożne drzewo.

Siła uderzenia była tak duża, że z samochodu wypadł silnik i wyrwane zostało jedno z kół, a strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu, by wydobyć z wraku poszkodowaną. W związku z obrażeniami ciała, jakich doznała kobieta, została ona przetransportowana lotniczym pogotowiem ratunkowym do szpitala w Bydgoszczy.

Okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Janowcu Wielkopolskim pod nadzorem prokuratury.

Źródło: KPP Żnin

Czytaj także

ŚMIERTELNY WYPADEK W KALISZANACH: Mężczyzna spadł z wysokości!

Remigiusz Priebe

WYPADEK: AUTO DOSTAWCZE UDERZYŁO W DRZEWO! Droga była częściowo zablokowana. Ranny kierowca trafił do szpitala [ZDJĘCIA]

Krzysztof Czapul

ZŁAMALI ZAKAZ ZGROMADZEŃ! INTERWENIOWALI POLICJANCI

Krzysztof Czapul

Korzystamy z plików cookie, aby lepiej dostosować się do Twoich preferencji. Jeśli Ci to przeszkadza, możesz wyłączyć tę opcję w swojej przeglądarce. Zaakceptuj Czytaj więcej