Okno na Wągrowiec

Wiadomości Wiadomości z ratusza Wydarzenia

Wkrótce ruszy KWALIFIKACJA WOJSKOWA

art dent 800

Wstawić się muszą mężczyźni urodzeni w 2002 roku oraz w latach 1997-2001.

Kwalifikacja wojskowa dla osób zamieszkałych na stałe lub przebywających czasowo ponad 3 miesiące na terenie miasta Wągrowca będzie prowadzona od 13 października do 25 października w Miejskim Domu Kultury w Wągrowcu przy ulicy Kościuszki 55.

Do stawienia się do kwalifikacji wojskowej wzywa się mężczyzn urodzonych w 2002 roku, a także urodzonych w latach 1997 -2001, którzy nie posiadają określonej zdolności do czynnej służby wojskowej oraz osoby, które ukończyły 18 lat życia i zgłosiły się ochotniczo do pełnienia służby wojskowej, jeżeli nie posiadają określonej zdolności do czynnej służby wojskowej.

Wzywa się również kobiety urodzone w latach 1996-2001, posiadające kwalifikacje przydatne do czynnej służby wojskowej.

Zgłaszający się do po raz pierwszy do kwalifikacji wojskowej obowiązany jest przedstawić:

dowód osobisty, a w uzasadnionych przypadkach – inny dokument pozwalający ustalić tożsamość; posiadane dokumenty lekarskie dotyczące stanu zdrowia; aktualną fotografię o wymiarach 3 x 4 cm bez nakrycia głowy; dokument stwierdzający poziom wykształcenia lub pobieranie nauki.

Uwaga! Osoby zainteresowane proszone są o dokładne zapoznanie się z rewersem wezwania. Prosimy o stawiennictwo dokładnie na wyznaczoną w wezwaniu godzinę. Osoby, które nie mogą przyjść w wyznaczonym terminie, proszone są o kontakt z panem Piotrem Kuźniarkiem +48 663 600 922.

Czytaj także

COVID-19: Mamy u nas 2 NOWE ZAKAŻENIA. Na kwarantannie 53 osoby [RAPORT DZIENNY]

Redakcja

W Wągrowcu jest podawana TRZECIA DAWCA szczepionki

Urząd Miejski w Wągrowcu

Przyjdź i POMÓŻ Agacie. Potrzebny jest SZPIK. Zostań DAWCĄ

Redakcja