Okno na Wągrowiec
Edukacja Rozkłady jazdy Samorząd i polityka Społeczeństwo Wiadomości

WAŻNE: Wiemy jak pojadą autobusy na terenie gminy Damasławek od 2 września [ROZKŁAD JAZDY]

Udogodnienie to w znaczny sposób ułatwi mieszkańcom Gminy Damasławek załatwianie spraw na jej terenie. Władze gminny serdecznie zapraszają do podróżowania.

– To są przewozy uczniów i wychowanków, dojeżdżających do szkół i przedszkola publicznego prowadzonych na terenie Gminy Damasławek. Dzięki wprowadzeniu nowego systemu rozliczenia na podstawie zakupionych biletów miesięcznych, wygenerowaliśmy dodatkowe oszczędności. Ponadto w nowym systemie z autobusów mogą skorzystać mieszkańcy Gminy Damasławek. Wierzymy, że nowe rozwiązanie poprawi możliwości komunikacyjne na terenie Gminy. Szczegółowy rozkład jazdy znajduje się na stronie internetowej – wyjaśnia nam wójt Damasławka Cyprian Wieczorek.

Przetarg na te dowozy wygrała Katarzyna Turist Krystyna Waleriańczyk z Piotrkowic koło Ślesina.

Poniżej rozkład jazdy autobusów:

TRASA: NIEMCZYN – RAKOWO – GRUNTOWICE – MIĘDZYLESIE – MIĄŻA –  DAMASŁAWEK:

Kołybki 6:40 – Rakowo 6:43 – Niemczyn – szkoła 6:45 – Stępuchowo wieś 6:49 – Gruntowice 6:55 – Międzylesie – centrum 6:59  – Miąża – posesja nr 6 7:02 – Damasławek – przedszkole 7:07 – Damasławek – szkoła 7:10.

TRASA: KOMASIN – SMUSZEWO – MOKRONOSY – TURZA – DAMASŁAWEK:

Komasin 7:24 – Srebrna Góra skrzyżowanie 7:28 – Smuszewo posesja nr 30 7:29 – Smuszewo – posesja nr 3 7:34 – Smuszewo – posesja nr 18 7:36 – Smuszewo 1B 7:38 – Mokronosy– hydrofornia 7:41- Mokronosy – sklep 7:43 – Mokronosy – koło strażnicy 7:45– Mokronosy – posesja nr 2 7:46 – Turza – posesja nr 47 7:48- Damasławek– przedszkole 7:52 – Damasławek – szkoła 7:55.

TRASA: DĄBROWA– DAMASŁAWEK:

Dąbrowa – przystanek PKS IV 7:05 – Dąbrowa posesja nr 58/1 7:09 – Dąbrowa – świetlica 7:17 – Dąbrowa- posesja nr 46 7:20 – Dąbrowa- posesja nr 34 7:22 – Dąbrowa – sklep 7:24

– Międzylesie – posesja nr 34 7:26 – Międzylesie PKS II 7:28 – Międzylesie 3 7:30

– Damasławek – przedszkole 7:32 – Damasławek – szkoła 7:33.

TRASA: KOPANINA- STARĘŻYNEK– STARĘŻYN-  DAMASŁAWEK:

Kopanina – centrum 7:40 – Starężynek – posesja nr 11 7:42 – Starężynek – PKS 7:44

– Starężyn- posesja nr 21A 7:49 – Damasławek – przedszkole 7:53 – Damasławek– szkoła 7:55.

TRASA: TURZA – PIOTRKOWICE – DAMASŁAWEK:

Turza – przystanek koło sklepu 7:10 – Turza – huby 7:13 – Turza – posesja nr 8 7:14 – Piotrkowice 7:18 Piotrkowice – posesja nr 15 7:20 – Damasławek – przedszkole 7:26 – Damasławek

– szkoła 7:28.

TRASA: JUNCEWO – DAMASŁAWEK

Juncewo- posesja nr 73 7:34 – Juncewo- posesja nr 63 7:35 – Juncewo- posesja nr 60 7:36

– Juncewo – PKS 7:39 – Juncewo – posesja nr 55 7:40 – Damasławek – szkoła 7:42 – Damasławek

– przedszkole 7:47.

 TRASA: RAKOWO – KOŁYBKI – NIEMCZYN:

Rakowo 6:50 – Wiśniewo 6:55 – Wiśniewko – posesja nr 7 7:00 – Wiśniewko – posesja nr 9 7:05 – Kołybki – 7:10 – Kołybiec 7:15 – Niemczyn posesja nr 35 7:20 – Niemczyn szkoła 7:25.

TRASA: KOZIELSKO – STĘPUCHOWO – NIEMCZYN:

Kozielsko posesja nr 23 7:30 – Kozielsko – posesja nr 18 7:33 – Kozielsko – wieś 7:35

– Stępuchowo – Stara wieś 7:40 – Stępuchowo – wieś 7:42 – Stępuchowo– Pątnów 7:44 – Niemczyn – szkoła 7:50.

ODWOZY GODZ. 12:40

TRASA: DAMASŁAWEK – PIOTRKOWICE – MOKRONOSY – SMUSZEWO – SREBRNA GÓRA – DAMASŁAWEK:

 Damasławek – szkoła 12:40 – Damasławek – przedszkole 12:42 – Piotrkowice 12:45

– Piotrkowice – posesja nr 15 12:47 – Turza – posesja nr 8 14:51 – Turza- huby 12:53 – Turza

– sklep 12:55  – Turza – posesja nr 47 12:57 – Mokronosy – posesja nr 2 13:00 – Mokronosy

– straż pożarna 13:02 – Mokronosy – sklep 13:04 – Mokronosy – hydrofornia 13:06 – Smuszewo – posesja nr 30 13:07 – Smuszewo – posesja nr 18 13:09 – Smuszewo – posesja nr 3 13:11 – Smuszewo 1B 13:15 – Smuszewo – skrzyżowanie do Podolina 13:19 – Srebrna Góra

– skrzyżowanie 13:21 – Komasin 13:23 – Damasławek – szkoła 13:27.

TRASA: DAMASŁAWEK –  MIĘDZYLESIE – DĄBROWA – DAMASŁAWEK:

Damasławek – szkoła 12:40 – Damasławek-przedszkole 12:42 –Międzylesie 3 12:44 – 

Miąża – posesja nr 6 12:47 – Międzylesie – centrum 12:51 – Gruntowice 12:55- Międzylesie – posesja nr 34 13:00 – Dąbrowa – sklep 13:07 – Dąbrowa – posesja nr 34 13:09 – Dąbrowa – posesja nr 58/1 13:10 – Dąbrowa – świetlica 13:12 – Dąbrowa- posesja nr 46 13:14 – Dąbrowa- PKS IV13:18 – Damasławek – szkoła – 13:22.

TRASA: DAMASŁAWEK – JUNCEWO – KOPANINA – DAMASŁAWEK:

Damasławek – szkoła 12:40 – Damasławek – przedszkole 12:42 – Juncewo- posesja nr 73 12:45, Juncewo – posesja nr 63 12:47, Juncewo – posesja nr 60 12:49 – Juncewo – PKS 12:51

– Juncewo – posesja nr 55 12:52 – Damasławek – szkoła 12:54 – Starężyn- posesja nr 21A 13:00 – Starężynek PKS 13:02 – Starężynek – posesja nr 11 13:04 – Kopanina  13:06

– Damasławek – szkoła 13:10.

ODWOZY GODZ. 13:40

 TRASA: DAMASŁAWEK – TURZA – MOKRONOSY – SMUSZEWO – SREBRNA GÓRA – DAMASŁAWEK:

Damasławek – szkoła 13:40 – Piotrkowice  13:45 – Piotrkowice – posesja nr 15 13:48 – Turza – posesja nr 8 13:51 – Turza – huby 13:53 – Turza – sklep 13:55 – Turza posesja nr 47 13:57 – Mokronosy posesja nr 2 14:00 – Mokronosy – straż pożarna 14:02- Mokronosy – sklep 14:04 – Mokronosy – hydrofornia 14:06 – Smuszewo posesja nr 30 14:07 – Smuszewo – posesja nr 18 14:08 – Smuszewo – posesja nr 3 14:12 – Smuszewo 1B 14:14 – Smuszewo skrzyżowanie do Podolina 14:17 – Srebrna Góra skrzyżowanie14:20 – Komasin 14:22 – Damasławek – szkoła.

TRASA: DAMASŁAWEK – MIĄŻA – MIĘDZYLESIE – DĄBROWA– GRUNTOWICE – DAMASŁAWEK:

Damasławek – szkoła 13:40 – Miąża – posesja nr 6 13:45 – Międzylesie – centrum 13:49

– Gruntowice 13:53 – Międzylesie – posesja nr 34 13:58 – Dąbrowa – sklep 14:03 – Dąbrowa

– posesja nr 34 14:05 – Dąbrowa – posesja nr 58/1 14:07- Dąbrowa – świetlica 14:09 – Dąbrowa – posesja nr 46 14:11  – Dąbrowa – PKS 14:15 – Damasławek – szkoła 14:20.

 TRASA: DAMASŁAWEK – KOPANINA– NIEMCZYN – DAMASŁAWEK:

Damasławek – szkoła 13:35 – Starężyn – posesja nr 21A 13:40 – Starężynek PKS 13:42

– Starężynek – posesja nr 11 13:45 – Kopanina 13:48 – Niemczyn – posesja nr 2 13:54

– Niemczyn – PKS 13:57 – Niemczyn – szkoła 14:25 – Stępuchowo- Pątnów 14:30

– Stępuchowo – wieś 14:33 – Stępuchowo Stara wieś 14:35 – Kozielsko – wieś 14:39

– Kozielsko- posesja nr 18 14:41– Kozielsko – posesja nr 23 14:42 – Damasławek – szkoła 14:47.

Na tej trasie wsiadają dzieci ze szkoły w Niemczynie jadące do Stępuchowa i Kozielska.

TRASA: DAMASŁAWEK – JUNCEWO:

Damasławek – szkoła 14:40 – Juncewo – posesja nr 55 14:42 – Juncewo-  PKS 14:44

– Juncewo – posesja nr 74 14:46 –  Juncewo- posesja nr 63 14:49 – Juncewo- posesja nr 60 14:51 – Piotrkowice 15:05 – Damasławek – szkoła .

ODWOZY GODZ. 15:20

 TRASA: DAMASŁAWEK – PIOTRKOWICE – MOKRONOSY – SMUSZEWO – SREBRNA GÓRA:

Damasławek – szkoła 15:20 – Piotrkowice 15:25 – Turza – posesja nr 8 15:31 – Turza – huby  15:33 – Turza – sklep 15:35 – Turza- posesja nr 47 15:39- Mokronosy- posesja   nr 2 15:42 – Mokronosy- straż pożarna 15:44 – Mokronosy – sklep 15:46 – Mokronosy – hydrofornia 15:48 – Smuszewo posesja nr 30 15:50 – Smuszewo – posesja nr 18 15:51 – Smuszewo – posesja nr 3 15:52 – Smuszewo 1B 15:54- Smuszewo – skrzyżowanie do Podolina 15:58 – Srebrna Góra skrzyżowanie 16:00 – Komasin 16:02.

TRASA: DAMASŁAWEK – MIĄŻA – MIĘDZYLESIE – DĄBROWA – GRUNTOWICE:

Damasławek 15:20 – szkoła, Miąża – posesja nr 6 15:25 – Międzylesie – centrum 15:29

– Gruntowice 15:33 – Międzylesie – posesja nr 34 15:38 – Dąbrowa – sklep 15:42 – Dąbrowa

– posesja nr 34 15:44 – Dąbrowa – posesja nr 58/1 15:46- Dąbrowa – świetlica 15:48 – Dąbrowa

– posesja nr 46 15:50 – Dąbrowa – PKS 15:54.

TRASA: DAMASŁAWEK – JUNCEWO – STĘPUCHOWO – NIEMCZYN:

Damasławek – szkoła 15:20 – Juncewo – posesja nr 55 15:22 – Juncewo PKS 15:24

– Juncewo- posesja nr 73 15:26 – Juncewo – posesja nr 63 15:28 – Juncewo- posesja nr 60 15:30 – Damasławek – szkoła 15:35 – Starężyn- posesja nr 21A 15:39 – Starężynek PKS

– 15:41 – Starężynek – posesja nr 11 15:43 – Kopanina – 15:45 – Kozielsko – posesja nr 18 15:48 – Kozielsko – posesja nr 23 15:50 – Kozielsko – wieś 15:52 – Stępuchowo Stara wieś 15:55 – Stępuchowo wieś – 15:57 – Stępuchowo – Pątnów 16:00 – Kołybki 16:05, Niemczyn PKS 16:08.

Na tej trasie w pierwszej kolejności odjeżdżają uczniowie z Juncewa, następnie autobus wraca na przystanek Damasławek – szkoła i rozwozi pozostałych uczniów.

ODWOZY Z SZKOŁY PODSTAWOWEJ W NIEMCZYNIE

TRASA: NIEMCZYN – RAKOWO – KOŁYBKI:

Niemczyn szkoła 12:40 – Rakowo 12:44 – Kołybki 12:47 – Wiśniewko 12:52 – Wiśniewko

-posesja nr 7 12:55 – Wiśniewo – posesja nr 9 12:57  – Kołybiec 13:05 – Niemczyn – posesja nr 35 13:07 – Niemczyn szkoła 13:10.

TRASA: NIEMCZYN – STĘPUCHOWO – KOZIELSKO:

Niemczyn szkoła 13:12 – Stępuchowo Pątnowo 13:15 – Stępuchowo wieś 13:17 – Stępuchowo Stara wieś 13:19 – Kozielsko wieś 13:23 – Kozielsko posesja nr 23 13:25

– Kozielsko – posesja nr 18 13:27 – szkoła Niemczyn 13:30.

TRASA: NIEMCZYN – RAKOWO – KOŁYBKI:

Niemczyn szkoła 14:25 – Rakowo 14:30 – Kołybki 14:33 – Wiśniewko 14:35 – Wiśniewko posesja nr 7 14:38 – Wiśniewo posesja nr 9 14:40 – Kołybiec 14:45 Niemczyn – posesja

nr 35 13:48– Niemczyn szkoła 14:53.

TRASA: NIEMCZYN – STĘPUCHOWO – KOZIELSKO – KOŁYBKI – RAKOWO:

Niemczyn szkoła 15:20 – Stępuchowo Pątnowo 15:23 – Stępuchowo wieś 15:25 – Stępuchowo Stara wieś 15:27 – Kozielsko wieś 15:30 – Kozielsko posesja nr 23 15:32- Kozielsko – posesja nr 18 15:34 – Rakowo 15:38 – Kołybiec 15:42 – Kołybki 15:45- Wiśniewko 15:47 – Wiśniewko 15:49 – Wiśniewo  15:51– Rakowo 15:55.

Źródło: gminadamaslawek.pl

Czytaj także

ALE JUBILEUSZ: „Złote gody” 9-ciu małżeńskich par [FOTO]

Redakcja

Samochód dachował w Niemczynie [FOTO]

Redakcja

Złoty Medal dla pani Anny [ZDJĘCIA]

Redakcja