Okno na Wągrowiec
Samorząd i polityka Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

UWAGA! Jutro nadzwyczajna sesja rady miejskiej Wągrowca

Aż dwie sesje rady miejskiej odbędą się w tym tygodniu.

Najbliższa, nadzwyczajna sesja rady miejskiej, zwołana nagle, już jutro o godz. 16.00 w sali 109 Starostwa Powiatowego w Wągrowcu.

A co w jej porządku? Przede wszystkim podjęcie uchwały w sprawie emisji obligacji Miasta Wągrowca oraz określenia zasad ich zbywania, nabywania i wykupu. A poza tym podjęcie uchwały o zmianie uchwały w sprawie ustalenia wysokości stawek jednostkowych dotacji dla Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w Wągrowcu oraz kwestie budżetowe – zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Wągrowca na lata 2019-2033, podjęcie uchwały o zmianie uchwały budżetowej na 2019 r.

Radni zajmą się również sprawą powołania zespołu opiniującego kandydatów na ławników do sądów powszechnych oraz zasięgną od Komendanta Wojewódzkiego Policji informacji o kandydatach na ławników.

A kolejna, uroczysta sesja rady miejskiej z okazji Dni Wągrowca odbędzie się w sobotę 27 lipca o godz. 11.00 w sali Kina Miejskiego Domu Kultury w Wągrowcu przy ulicy Kościuszki 55. A tam między innymi: Wystąpienie Burmistrza Miasta Wągrowca, nadanie Honorowego Obywatelstwa Miasta Wągrowca prof. dr. hab. n. med. Piotrowi Przybyłowskiemu, wręczenie Honorowych Nagród Miasta Wągrowca. wręczenie Wyróżnień Specjalnych Burmistrza Miasta, przemówienia zaproszonych gości oraz koncert okolicznościowy.

Czytaj także

Ruszyła rekrutacja dzieci do wągrowieckiego żłobka

Redakcja

Dzisiaj na wągrowieckim cmentarzu zgubiono BRANSOLETKĘ. Na znalazcę czeka NAGRODA [FOT|O]

Redakcja

Pogrzeb Huberta Palucha odbędzie się w sobotę

Redakcja