Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Na sygnale Wiadomości Wydarzenia

Ukradł kamery, aby włamać się do mieszkania i zabrać stamtąd kilka butelek alkoholu

Do tej kradzieży z włamaniem doszło na terenie gminy Janowiec Wielkopolski.

Ten złodziej zadał sobie sporo trudu. W ubiegłym tygodniu na terenie jednej z miejscowości gminy Janowiec Wielkopolski najpierw ze ścian budynku mieszkalnego ukradł trzy kamery monitoringu, a następnie włamał się do mieszkania i zabrał stamtąd siedem butelek alkoholu.

Mimo zacierania śladów funkcjonariusze wydziału kryminalnego przestępcę ustalili i w piątek 14 maja zatrzymali. 18-latek spowodował straty na kwotę 1 tysiąca złotych, ale za kradzież z włamaniem odpowie teraz przed sądem. Grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policja informuje, że odzyskane przez policjantów łupy wkrótce wrócą do właścicieli.

Źródło: KPP Żnin

Czytaj także

Starszy posterunkowy Weronika Hanyżewska odeszła na wieczną służbę…

Redakcja

Posła WYNIESIONO z samolotu. Świadkowie mówią o upojeniu alkoholowym. Poseł tłumaczy się… stanem ZDROWIA

Redakcja

Kłusownik zastawił sidła. Policjanci go złapali. 78-latek już usłyszał zarzuty

Redakcja