Okno na Wągrowiec
Wiadomości Wydarzenia

JEST PRACA: To już drugi NABÓR do wągrowieckiego Ratusza

Poszukiwana jest osoba na stanowisko urzędnicze specjalisty ds. zamówień publicznych i budownictwa.

Urząd miejski w Wągrowcu właśnie ogłosił drugi nabór kandydatów na stanowisko urzędnicze specjalisty ds. zamówień publicznych i budownictwa.

Wymagania to m.in.: wykształcenie wyższe wyłącznie w kierunkach: budownictwo, prawo, inżynieria środowiska lub geodezja, dobra znajomość obsługi komputera, w tym obsługa MS Office, w szczególności Word, Excel.

Główne obowiązki na tym stanowisku to przede wszystkim:

– przygotowywanie projektów przepisów dotyczących wprowadzenia jednolitych zasad udzielania zamówień publicznych

– przygotowywanie projektów uchwał Rady Miejskiej i zarządzeń Burmistrza Miasta w sprawach dotyczących zamówień publicznych.

– przygotowywanie projektów zarządzeń Burmistrza w sprawie powołania komisji przetargowej i regulaminu jej pracy.

– nadzór i koordynacja całości zamówień publicznych udzielanych przez gminne jednostki organizacyjne ze środków budżetu Miasta.

– wykonywanie czynności związanych z przeprowadzaniem postępowań o udzielenie zamówień publicznych, uczestnictwo w pracach komisji przetargowych (funkcja sekretarza komisji przetargowej), czuwanie nad przestrzeganiem procedur oraz prawidłowością wykonywanych czynności.

To praca na pełen etat. Stanowisko bezpośrednio podległe Kierownikowi Wydziału Inwestycji i Mienia Komunalnego,

WYMAGANE DOKUMENTY:

Komplet dokumentów aplikacyjnych należy składać lub przesłać w zamkniętych kopertach z dopiskiem: „Nabór – specjalista ds. zamówień publicznych i budownictwa” (na kopercie należy podać: imię i nazwisko oraz adres do korespondencji) w terminie do dnia 28 maja 2021 r.  do godz. 12 00. Dokumenty aplikacyjne należy przesłać listem na adres Urzędu  Miejskiego w Wągrowcu, 62-100 Wągrowiec, ul. Kościuszki 15a albo złożyć w Punkcie Bezpośredniej Obsługi Klientów (wejście C z lewej strony budynku Starostwa Powiatowego w Wągrowcu – w Punkcie należy wybrać telefoniczny numer 103, w celu przekazania informacji o potrzebie złożenia oferty).

Dokumenty aplikacyjne kandydatów, które wpłyną do Urzędu Miejskiego po upływie terminu nie będą rozpatrzone.

Źródło: wagrowiec.eu

Czytaj także

Prestiżowe wyróżnienia dla wągrowieckich firm

Redakcja

Ruszyła rekrutacja dzieci do wągrowieckiego żłobka

Redakcja

Dzisiaj na wągrowieckim cmentarzu zgubiono BRANSOLETKĘ. Na znalazcę czeka NAGRODA [FOT|O]

Redakcja