Okno na Wągrowiec

Na luzie Wiadomości Wydarzenia

SUSHI bar u NAS. Wkrótce OTWARCIE [ZAPOWIEDŹ]

W Wągrowcu przy ulicy Jeżyka będzie można zajadać się smakołykami kuchni japońskiej.  

„Shoq Sushi” to nazwa tego lokalu, który będzie się mieścił przy ulicy Jeżyka 50 (budynek Spółdzielni Mieszkanowiej, wcześniej była tam pizzeria, a wiele lat temu Pewex).

Jak nam zdradza wągrowczanin, jeden z pomysłodawców otwarcia u nas takiego lokalu, w karcie znajdziemy menu klasycznego sushi baru.

„Shoq Sushi” będzie serwować w zasadzie tylko sushi. Ale będą też zupy: miso (klasyczna japońska na bazie pasty miso) i tom yum (tajska, z mleczkiem kokosowym i owocami morza).  Znajdziemy tam również sporo przystawek, od tradycyjnej koreańskiej sałatki kimchi, przez sałatkę z glonów, po tatary z łososia i tuńczyka.

Będą również pierożki gyoza z różnymi farszami. Jeśli chodzi o sushi to bar będzie oferować cały przekrój rolek od hosomaków i futomaków, przez uramaki (californie) i kaburamaki, do sashimi roll (bez dodatku ryżu,  w papierze ryżowym, z dużą ilością ryby).

Otwarcie już wkrótce., najpewniej jeszcze w październiku. Lokal otwarty będzie od niedzieli do czwartku od godziny 12.00 do 21.00, a w piątki i soboty od 12.00 do 22.00.

Czytaj także

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA INFORMUJE: Na JEŻYKA będzie PRZEGLĄD instalacji GAZOWEJ [WYKAZ]

Krzysztof Czapul

ZMARŁA u nas kolejna osoba chora na COVID-19. Mamy też 14 nowych ZAKAŻEŃ. 271 osób jest na KWARANTANNIE

Krzysztof Czapul

Kapsuła CZASU na 100-lecie SZKOŁY już złożona [FILM/ZDJĘCIA]

Redakcja