Okno na Wągrowiec

Na sygnale Wiadomości Wydarzenia

Starszy mężczyzna się ZGUBIŁ. Pani Agnieszka zareagowała. Wezwała POLICJĘ i POMOGŁA

BNP-misja-sam-800x600

W niedzielne popołudnie do jednego z domów w miejscowości Rybowo przyszedł starszy mężczyzna. Sprawiał wrażenie, że nie wie, gdzie jest i dokąd idzie.

Mężczyzna był w sile wieku. Nie potrafił wytłumaczyć domownikom po co przyszedł, zdawał się sprawiać wrażenie, że nie pamięta ani skąd jest, ani jak się nazywa. Powiedział tylko że jest mu źle. Po krótkim spotkaniu odwrócił się i poszedł w dalszą drogę.

To co się stało wzbudziło niepokój pani domu, która o tej historii powiadomiła dyspozytora numeru alarmowego 112. Opisana sytuacja dała podstawy do działania. Zaangażowano do działania policjantów. Ustalono że mężczyzna odszedł dalej w stronę Rybowa, pomocny okazał się również opis mężczyzny, wraz ze szczegółami jego ubioru.

Po kilkunastu minutach jeden z zaangażowanych patroli policji odnalazł pasującego do opisu mężczyznę. Jak się okazało intuicja kobiety nie zawiodła. Mężczyzna był po dwóch udarach miewał problemy z pamięcią, co mogło sprawić, że się zgubi i nie trafi do domu. Policjanci oddali go pod opiekę bliskich.

Źródło: KPP Wągrowiec

Czytaj także

Jeden jeździł bez UPRAWNIEŃ, inny był PIJANY. Obu zatrzymała POLICJA

Redakcja

WYPADEK: ZDERZENIE DWÓCH CIĘŻARÓWEK. Lądował śmigłowiec LPR [ZDJĘCIA]

Redakcja

W DWA DNI wągrowieccy policjanci zatrzymali PIĘCIU PIRATÓW drogowych. JEDEN był KOMPLETNIE PIJANY

Redakcja