serpol praca

Okno na Wągrowiec
Samorząd i polityka Społeczeństwo Wiadomości

Sołectwo Rąbczyn wyróżnione na Gali Liderów Wielkopolskiej Odnowy Wsi [FOTO]

W niedzielę, 5 listopada, w Wysokiej odbyło się ostatnie z czterech spotkań organizowanych w tym roku przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego pod nazwą „Liderzy Wielkopolskiej Odnowy Wsi”.

Spotkanie stanowiło okazję do podsumowania dotychczasowej współpracy i podziękowania mieszkańcom sołectw z północnej części regionu, za ich aktywną działalność przy wsparciu środków z dedykowanych dla nich programów.

Podczas uroczystej gali Krzysztof Grabowski, Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego wraz z Jarosławem Maciejewskim – Wiceprzewodniczącym Sejmiku Województwa Wielkopolskiego wręczyli nagrody i wyróżnienia w VII edycji konkursu „Aktywna Wieś Wielkopolska” realizowanego w ramach samorządowego programu „Wielkopolska Odnowa Wsi 2020+” sołectwom wyróżniającym się aktywnością w działaniach na rzecz odnowy i rozwoju wsi.

Wśród wyróżnionych znalazło się, reprezentujące Gminę Wągrowiec, Sołectwo Rąbczyn. Pamiątkową statuetkę w obecności Przemysława Majchrzaka, Wójta Gminy Wągrowiec odebrał Sołtys Rafał Hoffmann, pełniący funkcję Lidera Grupy Odnowy Miejscowości.

Atrakcją wieczoru był występ Piotra Pręgowskiego, aktora znanego z ról w kultowych już filmach, takich jak „Zmiennicy” i „Ranczo” (Patryk Pietrek), któremu towarzyszył zespół Joyful.

Źródło: Gmina Wągrowiec

Czytaj także

Wystraszony pies biega po drodze pomiędzy autami

Redakcja

Policja zatrzymała kierowcę. Miał aż… 4 promile!

Redakcja

ALE JUBILEUSZ: Te pary przeżyły razem pół wieku! [FOTO]

Redakcja