serpol praca

Okno na Wągrowiec
Grzegorz Piechowiak
Do kina Inne dyscypliny Kultura Na imprezę Na luzie Piłka nożna Samorząd i polityka Społeczeństwo Sport Styl życia Wiadomości Wydarzenia

RUSZ SIĘ! W weekend nie siedź w domu. Przewodnik imprezowy


zatrudnie
artdent baner

To będzie weekend z kabrioletami, znanym i lubianym kabaretem, występem zespołu „Hot Lips”. Ale nie tylko. Będzie też biesiada i start piłkarzy Nielby. A co oprócz tego? Sprawdźcie!

PIĄTEK

Hity ze starej płyty

W piątek czeka nas niezwykły wieczór. O godzinie 20.00 w miejskim amfiteatrze w Wągrowcu wieczór pamięci zmarłego ponad dwa lata temu Rysia Dobrogojskiego, słynnego miłośnika muzyki, twórcy kultowej knajpki „Pod Papugami”. Ten magiczny wieczór poprowadzi Grzegorz Hieronim Bartkowiak. Wstęp wolny.

Nielba zaczyna walkę w III lidze!

Nielba Wągrowiec inauguruje sezon w III lidze. W sobotę na swoim stadionie zagrają z KP Starogard Gdański.

Miejsce: OSiR, godz. 15.00

SOBOTA

IV Międzynarodowy Festiwal CABRIO POLAND 2019

IV CABRIO POLAND 2019 w tym roku odbędzie się w Wągrowcu! W programie m.in.: parada kabrioletów ulicami miasta, koncert zespołu Hot Lips, występ Kabaretu RAK (obowiązują bezpłatne wejściówki) oraz wiele innych atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Miejsce: Amfiteatr i ulica Kościuszki, start sobota, godz. 11.00 (uwaga impreza jest dwudniowa).

UWAGA! Od piątku do niedzieli ulica Kościuszki od skrzyżowania z Jeżyka do ronda Chodzieskiego będzie wyłączona z ruchu. Zamknięty w tym samym czasie będzie równie parking przy Aquaparku.

Biesiada w Mieścisku

Stowarzyszenie Krotochwile zaprasza w sobotę o godzinie 19.00 na biesiadę i zabawę przy muzyce ludowej w mieściskim domu kultury.

Wstęp wolny dla wszystkich.

Kino MDK również zaprasza na seanse przez cały weekend. A co będą grali?

„Wilk w owczej skórze 2”. 2, 3, 4 sierpnia, godz. 11.00, 16.00.

Dawno, dawno temu, pewien młody wilk o imieniu Szary na skutek działania magicznych mocy został zamieniony w owcę. Dzięki dobremu sercu i wielkiej odwadze udało się go jednak odczarować. Od tamtej pory wilki i owce zaczęły żyć w zgodzie i wspólnie zamieszkały w małym, ale przyjaznym miasteczku. Nie oznacza to jednak końca

„Godzilla 2. Król potworów”. 2, 3, 4 sierpnia, godz. 20.30.

„Godzilla II: Król potworów” jest kolejnym odcinkiem kinowego serialu. Nic więc dziwnego, że scenariusz pęka w szwach od niepotrzebnych wątków. Jest tu historia szlachetnej pani naukowiec, która zamienia się w bezwzględną ekoterrorystkę. Jest opowieść o jej córce, która bardzo kocha swojego ojca, szlachetnego twardziela w typie podtatusiałego Indiany Jonesa. Powraca katalogująca wszelkiej maści bestie organizacja Monarch – teraz na celowniku rządu USA, który chciałby objąć ją wojskową jurysdykcją. Wreszcie pojawia się i Godzilla, tym razem stając do walki ze swoim nemesis, trójgłowym Królem Gidorą.

Czytaj także

Dzisiaj radni wygaszą mandat Marka Piekutowskiego

Redakcja

Te ZABYTKI w powiecie wągrowieckim doczekają się remontów [LISTA]

Redakcja

Targowisko miejskie w Wągrowcu wreszcie doczeka się remontu!

Redakcja