Okno na Wągrowiec
Kultura Samorząd i polityka Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

Nowy dyrektor GOK już pracuje

Maciej Jerzakowski został wczoraj oficjalnie powołany na stanowisko Gminnego Ośrodka Kultury w Damasławku i rozpoczął pracę.

– Nowemu dyrektorowi życzymy realizacji wszystkich planów i zamierzeń. Jesteśmy przekonani, że Gminny Ośrodek Kultury w Damasławku będzie otwarty dla wszystkich mieszkańców gminy Damasławek, a nowe inicjatywy i działania w pierwszej kolejności będą spełniały oczekiwania lokalnego społeczeństwa – czytamy na oficjalnym profilu na FB wójta Cypriana Wieczorka.

Przypomnijmy, że Maciej Jerzakowski wygrał konkurs na to stanowisko. Ukończył studia licencjackie na kierunku kulturoznawstwo, specjalność kultura muzyczna oraz studia podyplomowe z zakresu przygotowania pedagogicznego. Ponadto w Regionalnym Ośrodku Edukacji w Poznaniu ukończył studium Realizacji Dźwięku, jako asystent operatora dźwięku. Posiada 7-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku instruktora w Gminnym Ośrodku Kultury w Damasławku.

Dodajmy, że na tym stanowisku zastąpił Magdalenę Zygmunt, wieloletnią szefową GOK w Damasławku, z którą wójt Wieczorek postanowił się rozstać. Jak już informowaliśmy, Magda Zygmunt właśnie została dyrektorem domu kultury w Żninie.

FOT. FB Wójt Cyprian Wieczorek

Czytaj także

Nowa burmistrz szuka urzędników – dwóch kierowników wydziałów oraz specjalisty

Redakcja

JEST PRACA: Sprawdź, kto i gdzie szuka u nas pracowników [OFERTY]

Krzysztof Czapul

JEST PRACA: Sprawdź, kto i gdzie szuka u nas pracowników [OFERTY]

Redakcja