Okno na Wągrowiec


Gorący temat Na sygnale Wiadomości Wydarzenia

POSZUKIWANY PEDOFIL SAM SIĘ ZGŁOSIŁ NA KOMISARIAT! POLICJANCI GO SPISALI I… WYPUŚCILI!

Wpadł, bo był ciekawy, dlaczego policjanci go poszukują. Prokurator zdecydował jednak, że nie zostanie zatrzymany.

Policjanci z Komisariatu Policji w Janowcu Wielkopolskim otrzymali zarządzenie o poszukiwaniu podejrzanego i mieli ustalić miejsce jego pobytu. 33-latek jest podejrzany o przestępstwo z art. 200 §1 kodeksu karnego, czyli o seksualne wykorzystanie osoby małoletniej!

Mężczyzny poszukiwała Prokuratura Rejonowa w Słupcy, która o pomoc zwróciła się do janowieckich funkcjonariuszy. Policjanci z Janowca sprawdzili ostatnie miejsce zamieszkania podejrzanego, lecz go tam nie zastali.

Wczoraj jednak poszukiwany 33-latek sam przyszedł na posterunek, bo… chciał się dowiedzieć, dlaczego funkcjonariusze go poszukują.

Zgodnie z dyspozycją prokuratora, policjanci przyjęli od podejrzanego oświadczenie o aktualnym miejscu pobytu oraz wystawili wezwanie do stawiennictwa w prokuraturze na przesłuchanie.

Art. 200. § 1. Kodeksu Karnego:

Kto obcuje płciowo z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszcza się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadza ją do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.

Źródło: KPP Żnin

Czytaj także

WĄGROWIECKA POLICJA O MARSZU KOBIET: JESTEŚMY Z WAMI!

Remigiusz Priebe

Hodowla PSÓW w centrum Wągrowca. Wczoraj INTERWENIOWAŁA tam POLICJA

Krzysztof Czapul

PALIŁA SIĘ LOKOMOTYWA. Skład towarowy ZABLOKOWAŁ DROGĘ [ZDJĘCIA]

Krzysztof Czapul