Okno na Wągrowiec
Na sygnale Społeczeństwo Wiadomości

POLICJA: Nowi dzielnicowi w Skokach i Wągrowcu

Młodszy aspirant Przemysław Lewandowicz od dziś jest nowym policjantem dzielnicowym dla mieszkańców miejscowości obejmujących rejon numer 2 w gminie Skoki. Zastąpił on asp. sztab. Sławomira Słomę, który po ponad 32 latach służby przeszedł na emeryturę.

Rejon nr 2 w Skokach obejmuje północną i wschodnią część gminy, z miejscowościami Antoniewo Górne, Bliżyce, Chociszewo, Chociszewko, Glinno, Grzybowice, Grzybowo, Jabłkowo, Jagniewice, Kakulin, Kuszewo, Lechlin, Lechlin Huby, Lechlinek, Wysoka, Łosiniec, Nadmłyn, Niedarzyn, Pomarzanki, Raczkowo, Rakojady, Roszkowo, Rościnno.

Mł. asp. Przemysław Lewandowicz, jest doświadczonym funkcjonariuszem, który służbę w Policji pełni od 2011 roku. Po ukończeniu kursu podstawowego przez 5 kolejnych lat pełnił służbę w Oddziałach Prewencji Policji w Poznaniu, skąd został przeniesiony do KPP w Wągrowcu, a docelowo do Komisariatu Policji w Skokach, gdzie przez 8 ostatnich lat pełnił służbę w Zespole Patrolowo-Interwencyjnym. Zdobyte doświadczenie będzie wykorzystywał pełniąc obowiązki dzielnicowego dla mieszkańców rejonu drugiego w Gminie Skoki.

Każdy dzielnicowy posiada numer telefonu kontaktowego, który jest przypisany bezpośrednio do jego rejonu służbowego. Do rejonów przypisane zostały również adresy e-mail.

Osoby chcące skontaktować się z dzielnicowym z rejonu 2 , mogą uczynić to telefonicznie 786 – 936 – 556 (telefon jest czynny w czasie służby dzielnicowego), bądź mailowo: dzielnicowy.skoki2@po.policja.gov.pl

Zmiana nastąpiła również w rejonie numer 2 w Wągrowcu, gdzie po odejściu na emeryturę asp. Dawida Kozy. Od dziś do czasu zmian kadrowych na tym stanowisku, dodatkowo obowiązki dzielnicowego w rejonie 2 w Wągrowcu wypełniać będzie dzielnicowy rejonu nr 4 sierż. sztab. Dawid Kamut.

Kontakt do swojego dzielnicowego mieszkańcy powiatu wągrowieckiego znajdą na stronie internetowej KPP w Wągrowcu w zakładce „Twój dzielnicowy”, a także w aplikacji Moja Komenda.

Źródło: KPP Wągrowiec

Na zdjęciu młodszy aspirant Przemysław Lewandowicz

Czytaj także

Ruszyła rekrutacja dzieci do wągrowieckiego żłobka

Redakcja

Dzisiaj na wągrowieckim cmentarzu zgubiono BRANSOLETKĘ. Na znalazcę czeka NAGRODA [FOT|O]

Redakcja

Pogrzeb Huberta Palucha odbędzie się w sobotę

Redakcja