Okno na Wągrowiec


Piłka ręczna Sport Sport dzieci i młodzieży Wiadomości Wydarzenia

PIŁKA RĘCZNA: DERBY WIELKOPOLSKI DLA WĄGROWCA! Nasi juniorzy lepsi od poznaniaków

Wczoraj w hali OSIR podopieczni Dariusza Andrzejczaka rozegrali mecz derbowy z MKS Poznań. Ostatecznie wygraliśmy 27:26!

Nasi młodzi szczypiorniści w swojej hali po zaciętym meczu pokonali wczoraj MKS Poznań. Co cieszy, dopisała też publiczność, która mocno wspierała obie ekipy.

Trener Dariusz Andrzejczak tłumaczy, że te derby z MKS-em to zawsze wyjątkowe i zacięte spotkanie, którego nasi za nic przegrać nie chcą.

Tak było i tym razem. Ostra walka na boisku, sporo kar indywidualnych i remis do przerwy. Na szczęście, ostatecznie to nasi młodzi zawodnicy okazali się lepsi, chociaż zaledwie o jedno tylko trafienie! Doskonały mecz zagrał zwłaszcza Dawid Brant, który zaliczył aż 12 trafień w całym spotkaniu. Świetnie spisywali się nasi bramkarze, a zwłaszcza Kamil Gąsior.

Nasi juniorzy już rozgrywki zakończyli, ale aby poznać ostateczne miejsce tabeli, to musimy poczekać  na pozostałe wyniki.

WYNIK

Nielba Wągrowiec – MKS Poznań 27-26 (13-13)

Bramki dla Nielby: Dawid Brant (12), Michał Radzicki (3), Kacper Kozak (2), Wojciech Babiaczyk (2), Kacper Jankowski (2), Andrzej Krzymiński (2), Kamil Małecki (2), Przemysław Wrzesień (1), Michał Górski (1), Filip Drobik (1), Artur Błochowiak, Rafał Szmania.

W bramce: Kamil Gąsior, Maciej Biniewski, Fabien Fritzen.

Czytaj także

Znów NIELBISTA w drużynie TYGODNIA!

Krzysztof Czapul

Z OSTATNIEJ CHWILI: Nielba REMISUJE z LIDEREM!

Krzysztof Czapul

ZAGRA Nielba. Piłkarze w DELEGACJI. Szczypiorniści u SIEBIE

Krzysztof Czapul