serpol praca

Okno na Wągrowiec
Grzegorz Piechowiak
Fotoreportaże Na luzie Na własne oczy Relacje wideo Społeczeństwo Styl życia Wiadomości

Ostatnia taka gala [WIDEO]

artdent baner

Gustaw Gościniak i jego G_Studio byli organizatorem kolejnego w Wągrowcu Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego. Impreza odbyła się w minioną niedzielę w Hali OSiR.

Zobacz cały Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Wągrowiec 2019

Taniec na wągrowczan, a zwłaszcza na ich piękną połowę, działa jak magnes. Nic więc dziwnego, że widzowie żądni estetycznych wrażeń licznie przybyli na tę taneczną imprezę, która w naszym mieście odbyła się już po raz 25. 

Sześć par w kilkunastu wejściach zaprezentowało się widowni, wywołując co rusz burzę oklasków. Bez wątpienia jednak największy zachwyt wzbudziła para, która poza konkursem wystąpiła tego dnia ze swoim pokazem. To byli Dorota Rojszczak-Robińska i Arkadiusz Robiński, uznani i cenieni Mistrzowie Polski.

Serca widowni skradł jednak prowadzący galę Krzysztof Czapliński, który w pewnym momencie zatańczył z partnerką. Ich występ tak się spodobał zgromadzonej publiczności, że został nagrodzony długą owacją na stojąco. Imprezę uświetnił również taneczny show Zespołu Tańca Orientalnego „Dalaya” z Poznania.

Ostatecznie nagrodę publiczności przyznano rodzeństwu, Mai i Kubie Chmielewskim. A nagroda jury – w skład którego wchodzili: Aleksandra Jelińska (Klub Tańca „Finezja” z Poznania), Janusz Bauza (sklep „Elegant”), Dariusz Piekarski (Wasze Radio FM) i Krzysztof Czapul (Okno na Wągrowiec) – powędrowała do pary Katarzyna Piekarska i Maciej Hermeliński. Partnerem strategicznym imprezy był wągrowiecki oddział banku Santander. I tylko szkoda, że jak już zapowiedział Gustaw Gościniak –  była to ostatnia edycja turnieju w takiej formule i przez niego zorganizowana.

Czytaj także

W OBIEKTYWIE: 108 lat temu młodzież z Durowa i Wągrowca podczas przerwy [FOTO]

Redakcja

Już jutro piknik integracyjny „Las dla Wszystkich”

Redakcja

Przyjdź i oznakuj bezpłatnie swój rower

Redakcja