Okno na Wągrowiec
Fotoreportaże Na luzie Na własne oczy Promocja Społeczeństwo Styl życia Wiadomości

Alpakoland zaprasza na przejażdżki Alpakowozem

Zaplanuj weekend w Alpakolandzie i skorzystaj z atrakcyjnej przejażdżki Alpakowozem.

ALPAKOWÓZ jest przystosowany do przewozu 55 osób, wyposażony w nagłośnienie, ogrzewanie, oświetlenie oraz miejsca na napoje. Przejazd trwa około 45 minut.

W Klotyldzinie koło Margonina czekają na ciebie także Alpaki i inne zwierzaki.

Istnieje tutaj jedna z największych w Polsce hodowli Alpak. To mniejsze kuzynki lamy, które pochodzą z Ameryki Południowej.

Właściciele stworzyli miejsce, w którym nie tylko można skorzystać z usług hodowlanych, ale także prowadzona jest tutaj terapia z alpakami,  końmi,  psem oraz z osłami – w tym największym osłem świata Francuskim Poitou (gatunek objęty ochroną, jeden z kilkunastu mieszkających w Polsce!).

– Dodatkowymi atrakcjami hodowli ALPAK są inne zwierzęta m.in. kozy, owce, świnki, króliki, kury, kaczki, gęsi oraz kot. Można je odwiedzać przez cały rok — zachęca właścicielka Małgorzata Łada.

Alpakoland organizuje również wycieczki edukacyjne dla osób indywidualnych, a także przedszkoli  i szkół: ogniska, grille, urodziny, spotkania integracyjne itp. wraz ze zwiedzaniem gospodarstwa, karmieniem zwierząt, spacerem z alpakami, jazdą na kucyku oraz innymi atrakcjami —  dodaje Małgorzata Łada.

ALPAKOLAND
Klotyldzin 9 k. Margonina,
64-830 Margonin.
Kontakt: Małgorzata Łada,
kom. 669 601 012 lub elektronicznie mail: gosia.lada1@wp.pl.

Czytaj także

Na ślubnym kobiercu stanęli Karolina i Jakub [ZDJĘCIA]

Redakcja

Ogólnopolskie Zawody w Sportach Wodnych na jeziorze Durowskim i w Margoninie

Redakcja

Dwaj poszukiwani bracia wpadli razem. Zatrzymała ich policja

Redakcja