Okno na Wągrowiec
Inne dyscypliny Sport Wiadomości Wydarzenia

O puchar starosty ZAGRALI w WARCABY [ZDJĘCIA]

Powiatowe Zawody Warcabowe odbyły się w wągrowieckim MDK, a wzięli w nich udział zawodnicy z Wągrowca, Gołańczy, Skoków, Damasławka, Kakulina, Szczodrochowa, Rybowa, Żelic.

Głównym trofeum był Puchar Starosty Powiatu Wągrowieckiego. Ponadto fundatorami pucharów był Prezes Polskiego Czerwonego Krzyża w Wągrowcu i Dyrektor Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu. Zawodnicy w klasyfikacji generalnej otrzymali dodatkowo nagrody finansowe i rzeczowe.

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach do 12 lat: Klaudiusz Balcer – Szczodrochowo; od 13 – 18 lat: Dawid Laube – Skoki; Kobiety: Aleksandra Tyll – Kakulin; krwiodawcy PCK: Michał Stachowiak – Wągrowiec. W klasyfikacji generalnej z ilością 8.5 pkt. zwyciężył Marek Thielmann z Wągrowca.

Nagrody finansowe i rzeczowe, puchary i dyplomy wręczali Michał Piechocki – sędzia główny (wicestarosta) i Jan Maćkowiak – prezes PCK w Wągrowcu.

Najstarszymi zawodnikami byli Bronisław Piechocki – 75 lat i Maria Stohnij, a najmłodszymi: Jowita Balcer – 7 lat, Adela Balcer i Kamil Laube po 9 lat. Wszyscy najstarsi i najmłodsi otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe.

Czytaj także

SKUTKI BURZY: uszkodzone dachy, powalone drzewa, ewakuacja obozu [FOTO]

Redakcja

IMGW: Uwaga na UPAŁY, BURZE, WIATR, DESZCZE i GRAD! Możliwe TRĄBY POWIETRZNE!

Krzysztof Czapul

Pijani kierowcy: 65-latek wjechał w hulajnogi. Inny wyrządził szkody na parkingu. Kolejny wiózł… dzieci!

Redakcja