Okno na Wągrowiec
Ogłoszenia Promocja Wiadomości

Nowy sklep MIKO wyprzedaże pomarketowe już w Wągrowcu!

artdent baner

Wielkie otwarcie już dzisiaj w samo południe.

Nowy punkt handlowy na mapie Wągrowca będzie można odwiedzić w piątek w godzinach 12.00- 19.00 oraz w sobotę od 10.00 d 17.00.

Znudziły Cię standardowe zakupy w sklepach? Szukasz alternatywy dla drogich cen w markecie? Mamy dobrą wiadomość – nowy sklep MIKO właśnie otwiera swój outlet w Wągrowcu przy ulicy Pocztowej 13. Jeszcze niedawno w tamtym miejscu znajdowała się drogeria Rossman.

Co to są wyprzedaże pomarketowe?

To wyprzedaże towarów pochodzących z nadwyżek magazynowych lub od producentów, które nie zostały wykupione przez sklepy i są sprzedawane w niższej cenie. Często to również końcówki kolekcji, które są dostępne tylko w ograniczonej ilości. Dlatego warto poświęcić czas, aby odnaleźć prawdziwe perełki wśród produktów oferowanych przez MIKO.

TO JUŻ CZWARTY TAKI PUNKT W REGIONIE

Wyprzedaż w Wągrowcu będzie czwartą lokalizacją tego sklepu. MIKO zyskało bardzo dużą popularność w Gnieźnie, Kłecku i Żninie. Setki klientów odwiedzają to miejsce w każdy weekend. Wyprzedaże funkcjonują tylko w piątki, soboty i niedziele handlowe, co powoduje jeszcze większe zainteresowanie tym miejscem i tłumy ludzi.

CO TAM ZNAJDZIESZ?

W sklepie MIKO znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, a nawet więcej! Od AGD, RTV, odzieży, wyposażenia domu i ogrodu, narzędzi i sprzętu do garażu, akcesoriów sportowych, tekstyliów, płyt DVD i CD, zabawek, artykułów szkolnych, po przyrządy kuchenne – to tylko niektóre z produktów, które oferują. Wszystko to w przystępnych cenach, które często sięgają nawet do -70%!

DLA KOGO?

Sklep MIKO to nie tylko miejsce dla poszukiwaczy okazji. To także doskonałe rozwiązanie dla osób, które potrzebują produktów sezonowych, takich jak akcesoria do ogrodu w lecie czy wyprawki szkolne jesienią. W MIKO zawsze znajdziesz to, czego potrzebujesz w odpowiednim czasie!

Zapraszamy do odwiedzenia tego wyjątkowego sklepu, który już wkrótce otwiera swoje drzwi w Wągrowcu! Czekają na Ciebie niskie ceny, wyjątkowa atmosfera i setki produktów do wyboru. Otwieramy w kwietniu, więc przygotuj się na zakupy jakich jeszcze nie widziałeś!

Czytaj także

Nowy sklep MIKO wyprzedaże pomarketowe już w Wągrowcu!

MATERIAŁ PROMOCYJNY

Kilka dni temu okradli sklep. Policja ich już złapała

Redakcja

DINO na Wierzbowej już BUDUJĄ! [ZDJĘCIA]

Redakcja