serpol praca

Okno na Wągrowiec
Grzegorz Piechowiak
Na sygnale Wiadomości

Jechał pod wpływem amfetaminy i z narkotykami przy sobie [FOTO]


zatrudnie
artdent baner

34-letni mieszkaniec gminy Kcynia został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Dzisiaj, czyli w poniedziałek 17 kwietnia policjanci w miejscowości Paterek (powiat nakielski) zatrzymali do kontroli drogowej opla.

– Siedzący za kierownicą 34-latek był wyraźnie zdenerwowany, co pozwoliło przypuszczać, że może mieć coś na sumieniu – tłumaczą funkcjonariusze.

Policjanci tego mieszkańca gminy Kcynia przewieźli do komendy, a tam sprawdzili narkotesterem. Wynik tego badania potwierdził podejrzenia funkcjonariuszy i wykazał, że kierowca miał w organizmie amfetaminę.

Dodatkowo, podczas wykonywania kontroli przewożonego bagażu oraz kontroli osobistej, mundurowi znaleźli woreczek strunowy z zawartością narkotyków. Wstępne badania narkotesterem wykazały, że zabezpieczona substancja to amfetamina.

Niebawem mężczyzna usłyszy zarzuty. Zgodnie z obowiązującymi przepisami podejrzanemu grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Nakło

Czytaj także

Samochód wypadł z drogi i uderzył w płot. Nieprzytomny kierowca helikopterem trafił do szpitala w Poznaniu [FOTO]

Redakcja

POMYLIŁ policjantów z kolegami i chciał zaoferować im NARKOTYKI?!

Redakcja

43-latka miała w domu sporo… narkotyków

Redakcja