Okno na Wągrowiec
Na sygnale Wiadomości

Jechał pod wpływem amfetaminy i z narkotykami przy sobie [FOTO]

34-letni mieszkaniec gminy Kcynia został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Dzisiaj, czyli w poniedziałek 17 kwietnia policjanci w miejscowości Paterek (powiat nakielski) zatrzymali do kontroli drogowej opla.

– Siedzący za kierownicą 34-latek był wyraźnie zdenerwowany, co pozwoliło przypuszczać, że może mieć coś na sumieniu – tłumaczą funkcjonariusze.

Policjanci tego mieszkańca gminy Kcynia przewieźli do komendy, a tam sprawdzili narkotesterem. Wynik tego badania potwierdził podejrzenia funkcjonariuszy i wykazał, że kierowca miał w organizmie amfetaminę.

Dodatkowo, podczas wykonywania kontroli przewożonego bagażu oraz kontroli osobistej, mundurowi znaleźli woreczek strunowy z zawartością narkotyków. Wstępne badania narkotesterem wykazały, że zabezpieczona substancja to amfetamina.

Niebawem mężczyzna usłyszy zarzuty. Zgodnie z obowiązującymi przepisami podejrzanemu grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Nakło

Czytaj także

Policjanci zatrzymali kierowcę: prędkość, brak prawo jazdy i dokumentów, odłączony tachograf, niesprawne auto, podmienione tablice [FOTO]

Redakcja

Samochód uderzył w drzewo. Nie żyje kierowca [FOTO]

Redakcja

Wągrowiecka policja zatrzymała dwóch kierowców. Jeden bez uprawnień i z narkotykami. Drugi pod ich wpływem

Redakcja