Okno na Wągrowiec

Na luzie Na własne oczy Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

Nasz Aquapark szykuje się do otwarcia [ZDJĘCIA]

Przymusową przerwę w Wągrowcu wykorzystano na dezynfekcję oraz przegląd.

Od przyszłej soboty 6 czerwca znów otwarte będą między innymi baseny, w tym także wągrowiecki Aquapark.                                                                                                 

– Przymusową przerwę, jak wiele basenów w Polsce, wykorzystaliśmy na wszelkie naprawy, prace konserwacyjne. Teraz, kiedy znamy już termin otwarcia, opracowujemy plan wprowadzenia zmian związanych z bezpieczeństwem naszych klientów, które jest dla nas najwyższym priorytetem. A wszystko po to, by wągrowiecki Aquapark mógł znów witać gości – wyjaśnia prezes Marek Meller.

Okres zamknięcia w Wągrowcu wykorzystano na przerwę technologiczną: dezynfekcję, czyszczenie całej hali basenowej wraz z nieckami basenowymi przy użyciu specjalistycznego sprzętu.

– Dokonaliśmy również przeglądu instalacji technicznych, związanych z technologią basenową. W chwili wypełnienia basenów wodą, a tak się stanie lada moment, ta oczywiście będzie poddana badaniom, by 6 czerwca nasi goście znów mogli korzystać z pływalni – tłumaczy prezes Meller, który zapewnia też, że w oczekiwaniu na wytyczne i zalecenia, przygotowują się do zmian związanych z bezpieczeństwem gości.

– To jest dla nas najwyższym priorytetem. Musimy tak zorganizować pracę punktu obsługi klientów i innych działów, aby nasi goście oraz pracownicy czuli się maksymalnie bezpieczni.

Czytaj także

KILKA LAT OKRADAŁ SWOJĄ DZIEWCZYNĘ I JEJ RODZINĘ!

Remigiusz Priebe

BŁĘDY W PROJEKCIE: BUDŻET OBYWATELSKI WĄGROWCA ZAMIAST NA ROK 2021, TO JEST NA 2020 i 221?!

Redakcja

TAK POJECHAŁ CIĘŻARÓWKĄ, ŻE AŻ POGUBIŁ CEGŁY

Krzysztof Czapul