serpol praca

Okno na Wągrowiec
Grzegorz Piechowiak
Fotoreportaże Na luzie Na własne oczy Społeczeństwo Styl życia Wiadomości

Moto-święto już trwa

artdent baner

W wągrowieckim Parku 600-lecia trwa powiatowy moto-piknik.

Mnóstwo przeróżnych motocykli, przepiękne stare samochody, fani i pasjonaci motoryzacji oraz przede wszystkim motocykliści nie tylko z całego naszego powiatu, np. z tak intrygująco brzmiących kół jak: „Moto Szajka Wągrowiec”, „Bractwo Motocyklowe Mieścisko”, „Dzikie Szakale Gołańcz”, „Moto Wągrowiec”. To wszystko można oglądać w Parku 600-lecia.

A są jeszcze stoiska Warsztatów Terapii Zajęciowej w Wągrowcu, „Avon”, „Faberlic”, możliwość pomalowania auta ze szrotu, obejrzenia policyjnego radiowozu i oczywiście pyszne jedzenie.

Trzeba wspomnieć również o tym, że część motocyklistów bierze już udział w rajdzie, połączonym z quizem, a wiedzie on oczywiście przez nasz powiat – przez Potulice, Gołańcz, Tarnowo Pałuckie i Mieścisko.   

Całość zakończy koncert piosenkarki z naszego powiatu Agnieszki Stanickiej, która około 15 wystąpi z córką, prezentując znane i lubiane przeboje. Zakończenie pikniku planowane jest na godzinę 16.

Organizatorem imprezy jest zapalony motocyklista, Daniel Różański z „Wrc na kołach”. Impreza odbywa się pod patronatem starosty wągrowieckiego, a jak zawsze profesjonalnie prowadzi ją znany i lubiany radiowiec Edgar Hein.

Zdjęcia Marek Świdrak.

Czytaj także

W OBIEKTYWIE: 108 lat temu młodzież z Durowa i Wągrowca podczas przerwy [FOTO]

Redakcja

Już jutro piknik integracyjny „Las dla Wszystkich”

Redakcja

Przyjdź i oznakuj bezpłatnie swój rower

Redakcja