Okno na Wągrowiec
Na własne oczy Piłka nożna Relacje wideo Społeczeństwo Sport Sport dzieci i młodzieży Wiadomości

Grupy Veolia Euro Cup rozlosowane [WIDEO]

W redakcji naszego portalu rozlosowane zostały wczoraj (czyli w czwartek 2 maja) grupy turnieju Veolia Euro Cup. Okno na Wągrowiec jest patronem medialnym imprezy.

147 zespołów i ponad 1900 uczestników potwierdziło już swój udział w ogólnopolskiej edycji turniejów piłkarskich dla dzieci VEOLIA EURO CUP 2019. W największym turnieju w Wielkopolsce i jednym z największych w Polsce wezmą udział zespoły reprezentujące aż 7 województw.  Jest to już czwarta edycja turnieju, której w tym roku patronuje Polski Związek Piłki Nożnej.

Wcześniejsze edycje odbywały się w Wągrowcu, w tym roku zorganizowane zostaną jednak w trzech innych miastach: Skokach, Szamocinie i Margoninie. W turnieju VEOLIA EURO CUP wystąpią m.in takie zespoły jak: Arka Gdynia, Arkonia Szczecin, Kotwica Kołobrzeg, Elana Toruń, Akademia 11 z Legionowa, AP Duda Wrocław, Jantar Ustka, kadra Wielkopolski, Kadra Kujawsko-Pomorska, MLUKS Dwójka Gubin, Polonia Trzebnica i wiele innych zespołów z kraju. Wągrowiec reprezentować w tych wszystkich zmaganiach będzie AP Calcio Wągrowiec, prowadzone przez głównego organizatora turnieju Dawida Jasińskiego.

Turnieje w Skokach odbędą pod Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Tadeusza Kłosa i Starosty Powiatu Wągrowieckiego Tomasza Kranca. Turniej w Szamocinie odbędzie pod Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Eugeniusza Kucnera i Starosty Powiatu Chodzieskiego Mirosława Juraszka.

Turniej rozegrany zostanie 2 czerwca w Skokach (dzieci z rocznika 2010 roku), 8 czerwca – turniej w Skokach dla dzieci z rocznika 2008, 9 czerwca – turniej w Skokach dla dzieci z rocznika 2009, 22 czerwca – turniej w Szamocinie dla dzieci rocznika 2011, 23 czerwca turniej w Szamocinie dla dzieci urodoznych w 2012 roku, 29 -30 czerwca – dwudniowy turniej dla dzieci urodzonych w 2007 roku rozegrany zostanie w dwóch miastach jednocześnie: Szamocinie i Margoninie.

Poniżej zapisy losowań poszczególnych grup wiekowych. Realizacja filmów Kamil Kaźmierski.

Czytaj także

Burmistrza Skoków w sobotę zaprasza mieszkańców na swój dyżur

Redakcja

ALE JUBILEUSZ! „Diamentowe Gody” pani Krystyny i pana Jana [FOTO]

Redakcja

WAŻNE: Znaleziono PIENIĄDZE. Policja szuka właściciela

Redakcja