Okno na Wągrowiec

Na luzie Wiadomości Wydarzenia

Kuba bierze udział w KONKURSIE słynnego „National Geographic”! [ZDJĘCIA]

Kuba Kosmatka to znany w Wągrowcu radiowiec, ale też świetny fotografik.

Na co dzień, zazwyczaj po południu i wieczorem słyszymy go w lokalnym „Waszym Radiu”. Kuba to radiowiec, ale też didżej, muzyk i zdolny fotografik. Jego niezwykłe zdjęcia, często robione przy użyciu drona, to nie tylko zapis chwili, ale też jakiś rodzaj refleksji, innego spojrzenia na obiekt, przyrodę, aurę, coś co każe nam na  chwilę przystanąć, popatrzeć, pomyśleć…

Ale to również po prostu świetne zdjęcia. Nic więc dziwnego, że Kuba zakwalifikował się do konkursu fotograficznego słynnego „National Geographic”. W konkursie jest jedno z niezwykłych zdjęć Kuby – fotografia zrobiona przy użyciu drona . To jelonek, ale kadr jest tak niesamowity. Zresztą popatrzcie sami:

– Mam do Was prośbę. Biorę udział w konkursie i każdy głos jest na wagę złota – tak o pomoc prosi Kuba.

Jak to zrobić? Wystarczy wejść na stronę i jednym kliknięciem zagłosować na jego zdjęcie:

https://konkurs.natgeotv.com/photos/show/pid/54717

National Geographic – czasopismo wydawane od 1888 roku przez National Geographic Society. Ukazuje się 12 razy w roku, niekiedy pojawiają się także numery specjalne. Jego charakterystyczną cechą jest żółta obwódka i twardy, „książkowy” grzbiet. Jest jednym z najbardziej znanych na świecie czasopism amerykańskich.

Ale to także satelitarny kanał telewizyjny Towarzystwa National Geographic, dostępny za pośrednictwem płatnych platform cyfrowych i telewizji kablowych. Jest produkowany i nadawany przez Fox International Channels, należący do medialnej korporacji 21st Century Fox. Oryginalnie tworzony w języku angielskim.

Poniżej inne, niezwykłe zdjęcia Jakuba.

Fot. FB Jakub Kosmatka Photography

Czytaj także

NASI uczniowie z Gołańczy i Smogulca WYGRYWAJĄ i dla swoich szkół KASĘ zgarniają [ZDJĘCIA]

Redakcja

Nasza Liwia ze ZŁOTYM MEDALEM w konkursie „Ptaków Śpiew” [ZDJĘCIA]

Krzysztof Czapul

KONKURS: Ale PIĘKNE ogrody, ale ZIELONE zakątki [ZDJĘCIA]

Redakcja