Okno na Wągrowiec

Gorący temat Na sygnale Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

KORONAWIRUS w powiecie wągrowieckim, stan na 31 marca, godz. 12.00: NIE MA OSÓB W SZPITALU, 236 OSÓB OBJĘTYCH KWARANTANNĄ, A 29 NADZOREM EPIDEMIOLOGICZNYM

Powiatowy Inspektor Sanitarny informuje o stanie epidemii koronawirusa w powiecie wągrowieckim.

Ministerstwo Zdrowia podało, że potwierdzono zakażenie koronawirusem u 2132 osób, 31 pacjentów zmarło.

Od wczoraj liczba zakażonych koronawirusem w Polsce wzrosła o 77 nowych przypadków.

Te przypadki dotyczą: 27 osób z woj. śląskiego, 13 osób z woj. wielkopolskiego, 11 osób z woj. małopolskiego, 9 z woj. świętokrzyskiego, 7 osób z woj. lubelskiego, 4 osób z woj. zachodniopomorskiego, 3 osób z woj. dolnośląskiego i 3 z woj. pomorskiego.

Łączna liczba zakażonych w Wielkopolsce to 147 osób; trzy z nich zmarły.

W naszym województwie objętych nadzorem epidemiologicznym jest 6.741 osób, a poddanych kwarantannie – 11.041 osoby. Hospitalizowanych jest ogółem 87 osób.

Te nowe przypadki w naszym województwie to:

młoda kobieta z powiatu kaliskiego, kobieta w starszym wieku z powiatu kaliskiego, kobieta w starszym wieku z powiatu kaliskiego, starszy mężczyzna z powiatu leszczyńskiego, starszy mężczyzna z powiatu kępińskiego, kobieta w starszym wieku z powiatu krotoszyńskiego, starsza kobieta z powiatu krotoszyńskiego, starsza kobieta z powiatu krotoszyńskiego, starszy mężczyzna z powiatu krotoszyńskiego, starszy mężczyzna z powiatu krotoszyńskiego, starszy mężczyzna z powiatu krotoszyńskiego, kobieta w starszym wieku z powiatu krotoszyńskiego, kobieta w starszym wieku z powiatu krotoszyńskiego.

Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wągrowcu informuje, że na dzień 31 marca 2020 roku w związku z koronawirusem w naszym powiecie mamy: nie ma osób hospitalizowanych (wczoraj także nie było nikogo). 236 osób jest objętych kwarantanną (wczoraj tych osób było 219), a 29 objętych nadzorem epidemiologicznym (wczoraj takich osób było 34).

Czytaj także

KORONAWIRUS W POWIECIE WĄGROWIECKIM: TYLKO 2 MIESZKAŃCÓW GMINY SKOKI JEST JESZCZE ZAKAŻONYCH

Krzysztof Czapul

1 OSOBA Z NASZEGO POWIATU Z PODEJRZENIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM TRAFIŁA DO SZPITALA! 1 OSOBA WYZDROWIAŁA

Krzysztof Czapul

WAŻNE: Wiemy, gdzie i w jakich godzinach w najbliższych dniach nie będzie u nas prądu

Krzysztof Czapul