Okno na Wągrowiec

Gorący temat Na sygnale Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

KORONAWIRUS w powiecie wągrowieckim, stan na 23 marca, godz. 12.00: BRAK OSÓB W SZPITALU, 124 OSOBY OBJĘTE KWARANTANNĄ, A 47 NADZOREM EPIDEMIOLOGICZNYM

Powiatowy Inspektor Sanitarny informuje o stanie epidemii koronawirusa w powiecie wągrowieckim.

Wciąż jesteśmy „zieloną wyspą” jeśli chodzi o zakażenie koronawirusem. Niestety, z każdym dniem przybywa w naszym powiecie osób objętych kwarantanną. To bardzo mocno obciąża naszych policjantów. Stąd też prośba, aby osoby objęte kwarantanną skorzystały z aplikacji na telefon – „Kwarantanna Domowa”.  To pozwoli odciążyć naszych funkcjonariuszy.

Dziś Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 15 nowych przypadkach zakażeń. Do tej pory w Polsce odnotowano 649 przypadków koronawirusa. 7 zarażonych osób zmarło. W Wielkoposlce nie odntowano nowych przypadków zakażeń. Do tej pory w naszym województwie stwierdzono 37 zakażeń koronawirusem, dwie z tych osób zmarły.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wągrowcu informuje, iż w powiecie wągrowieckim na dzień 23 marca 2020 roku:

–  Nie ma osób hospitalizowanych w związku z podejrzeniem zakażenia koronawirusem (wczoraj była to 1 osoba); 124 osoby objęte są kwarantanną (wczoraj było tych osób 91). 47 osób objętych jest nadzorem epidemiologicznym (wczoraj było ich 51).

Czytaj także

ŚMIERĆ POD MIEŚCISKIEM: Ktoś „pomógł” w samobójstwie? PROKURATURA PROWADZI ŚLEDZTWO

Remigiusz Priebe

KORONAWIRUS: W NASZYM POWIECIE TYLKO JEDNA OSOBA JEST ZAKAŻONA! TO MIESZKANIEC GMINY SKOKI

Krzysztof Czapul

KORONAWIRUS: KOLEJNA OSOBA Z NASZEGO POWIATU WYZDROWIAŁA! JUŻ TYLKO JEDEN MIESZKANIEC GMINY SKOKI JEST JESZCZE ZAKAŻONY

Krzysztof Czapul