Okno na Wągrowiec

Gorący temat Gospodarka Kultura Wiadomości

KALENDARZ LINDNER 2021 JUŻ JEST! Dzisiaj ruszyła sprzedaż wyjątkowego wydawnictwa

Wągrowiecka firma rozpoczęła dystrybucję nowej edycji sławnego na całym świecie kalendarza.

Jak deklaruje wągrowiecki producent trumien, „Kalendarz Lindner” to unikatowe zjawisko i trudno się z tym stwierdzeniem nie zgodzić. – To produkt ekskluzywny o ograniczonym nakładzie. Prawdziwa perełka dla kolekcjonerów i miłośników piękna: ekskluzywne trumny, piękne modelki i niezwykła idea – możemy przeczytać na stronie poświęconej wydawnictwu.

Dzisiaj wągrowiecka firma rozpoczęła dystrybucję nowej edycji sławnego już na całym świecie wydawnictwa. Nowy „Kalendarz Lindner” wraz z wysyłką można zamówić TUTAJ. Oczywiście istnieje również możliwość bezpośredniego nabycia go w siedzibie firmy.

Cenę wydawnictwa ustalono w wysokości 35 złotych plus ewentualne koszty wysyłki. Jak zaznacza przedsiębiorstwo, kalendarz jest edycją limitowaną i jego sprzedaż będzie prowadzona tylko do wyczerpania zapasów.

Firma ujawniła też wygląd kilku stron z miesiącami. Można je zobaczyć TUTAJ. Nowa edycja kipi wręcz kolorami, co zdecydowanie odróżnia ją od poprzedniej, która była w czarno-białej tonacji.

Bohaterki Kalendarza Lindner przeżywały w roku 2020 swój ostatni dzień przed końcem świata. Nowy kalendarz ukazuje ich dalsze losy w nowej rzeczywistości – pierwszego dnia po końcu świata. Kalendarz Lindner 2021 jest kontynuacją losów dwóch dziewczyn, które w trakcie swojej podróży, uciekając od czarno-białego końca świata, trafiają do magicznego, kolorowego raju. Odkryj ich nową historię, zobacz ciąg dalszy podróży.

Cytat z materiałów promocyjnych Kalendarza Lindner
Okładka Kalendarza Lindner 2021

Źródło: Kalendarz Lindner

Czytaj także

Z OSTATNIEJ CHWILI: Podejrzenie udaru u starszej kobiety. Lotnicze Pogotowie Ratunkowe wezwane do Kobylca.

Remigiusz Priebe

WYPADEK: Samochód rozbił się na drzewie. Kierująca kobieta trafiła do szpitala [ZDJĘCIA]

Remigiusz Priebe

W naszym powiecie TYLKO 1 NOWE ZAKAŻENIE i żadnego zgonu z powodu COVID-19

Krzysztof Czapul