Okno na Wągrowiec
Gorący temat Wiadomości Wydarzenia

Dziś OTWARCIE centrum handlowego KARUZELA. Będą liczne niespodzianki i atrakcje

kondolencje Wyrwa UM
kondolencje Wyrwa

Już od 9.00 rano przed centrum działać będzie „strefa dziecięca” z animatorami, a dla dorosłych „strefa dla rodzica”.

– Zgodnie z zapowiedziami i ku uciesze mieszkańców Wągrowca, największe centrum handlowe w regionie – KARUZELA w Wągrowcu przy ul. 11 Listopada 20 – zostanie uroczyście otwarte dla klientów już w najbliższy czwartek, 29 września od godz. 9.00. Przewidzieliśmy szereg atrakcji dla klientów i ich pociech – wyjaśniają organizatorzy jutrzejszego wydarzenia.

Na terenie parkingu przed Centrum Handlowym znajdzie się m.in. „strefa dziecięca” z animatorami, kolorowymi stolikami i krzesełkami, gdzie dzieci będą mogły wziąć udział w animacjach i wykonać prace plastyczne. Przewidziane są również atrakcje sportowe dla małych klientów – będzie można zagrać w piłkę, zakręcić hula hop itp. Będzie również zabawa klockami, malowanie buziek, dmuchana zjeżdżalnia, bańki mydlane oraz stoły do gry w piłkarzyki. Każde dziecko otrzyma darmowy popcorn.

Nie tylko dzieci będą mogły w pełni skorzystać z atrakcji – dostępna będzie również „strefa dla rodzica” z leżakami, ze stoliczkami i parasole, gdzie będzie można się swobodnie zrelaksować przed i po zakupach.

Oczywiście otwarte będą również sklepy w „Karuzeli, czyli: Sinsay, Media Expert, KiK, Tedi, Rossmann, Action Pepco, Dealz, Martes Sport, Deichmann, Big Star. Tam również spodzewać się możemy atrakcyjnych promocji.

Na terenie centrum jest parking na 370 miejsc. Całkowita powierzchnia CH „Karuzela” to 8,5 tysiąca m2.

Źródło: Karuzela Holding

Czytaj także

Agata Bucka została kierownikiem wydziału ochrony środowiska w urzędzie miejskim w Wągrowcu

Redakcja

W szkole muzycznej zagrają… romantycznie

Redakcja

Co z tym węglem w Wągrowcu? Nadal nie ma umowy z firmą, która by go sprzedawała po preferencyjnej cenie

Redakcja