Okno na Wągrowiec


Na luzie Społeczeństwo Sport Wiadomości Wydarzenia

GMINA SKOKI: Obiekty sportowe od dzisiaj częściowo otwarte

Od wtorku 19 maja na terenie gminy udostępnione zostaną niektóre obiekty sportowe.

Otwarty zostanie stadion sportowy przy ul. Parkowej 10 w Skokach (na potrzeby realizacji zadania publicznego z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej, realizowanego przez Stowarzyszenie KS Wełna Skoki)  oraz kompleks boisk ORLIK przy ulicy Rogozińskiej 14 w Skokach.

– Pozostałe obiekty sportowo-rekreacyjne będące bez nadzoru bezpośredniego zarządcy, takiej jak na przykład boiska wiejskie, place zabaw, siłownie plenerowe zgodnie z wyżej wymienionym rozporządzeniem pozostają nadal niedostępne – czytamy na oficjalnej stronie gminy Skoki.

Zasady korzystania z kompleksu boisk ORLIK w Skokach:

Korzystający z obiektu bezwzględnie muszą stosować się do zaleceń przedstawiciela zarządcy obiektu- Animatora. Zarządca weryfikuje liczbę osób korzystających z obiektu lub sprzętu:  maksymalna liczba 14 uczestników na boisku plus 2 trenerów.

Uczestnicy mogą korzystać wyłącznie z toalety (brak możliwości korzystania z szatni). Osoby korzystające z obiektu lub sprzętu są obowiązane do dezynfekcji rąk wchodząc i opuszczając obiekt. Zaleca się zachowanie dystansu minimum 2 metrów podczas korzystania z obiektu.

Dodajmy, że obiekt jest otwarty w godzinach: od poniedziałku do piątku 15:00-21:00, w sobotę 10:00-18:00. Telefon do Animatorów: 501 20 54 46 (w godzinach otwarcia Orlika).

Źródło: gmina-skoki.pl

Czytaj także

Mieszkańcy wyczuli w domu DYM. Interweniowała STRAŻ

Redakcja

NIESTETY: Znów pod Wągrowcem zaraza dziesiątkująca pszczoły

Remigiusz Priebe

Zorganizowana GRUPA PRZESTĘPCZA składowała NIEBEZPIECZNE ODPADY pod SKOKAMI i ROGOŹNEM! Przed sądem staną 23 OSOBY

Remigiusz Priebe