Okno na Wągrowiec

Gospodarka Prodom Społeczeństwo Wiadomości

SPORY TEREN w Wągrowcu wystawiony NA SPRZEDAŻ. Można tu POSTAWIĆ DOM i obiekt HANDLOWY lub USŁUGOWY [ZDJĘCIA]

BNP-misja-sam-800x600
Rodzaj:nieruchomość budowlana
Lokalizacja:Wągrowiec, ul. Grunwaldzka
Powierzchnia 3 działek łącznie:3 913 m2
Media:woda, kanalizacja sanitarna, prąd, gaz

Duża przestrzeń to dużo możliwości. Zwłaszcza, gdy w miejskiej zabudowie każdy kawałek ziemi jest jak na wagę złota.

Myśląc o budowie własnego domu, coraz więcej osób zwraca uwagę na otoczenie. Swoboda i intymność wokół domu to jeden z bardziej cenionych elementów.

Ponadto wiele osób łączy prowadzenie własnej działalności z możliwością mieszkania w tym samym miejscu. I właśnie dla takich osób mamy doskonałą wiadomość.

Wybierając działkę przy ul. Grunwaldzkiej w Wągrowcu, śmiało można myśleć o wybudowaniu wygodnego budynku, którego parter byłby przeznaczony pod działalność usługowo-handlową np. mógłby w nim się mieścić sklep, a pozostała część mogłaby zostać przeznaczona na cele mieszkaniowe. Dzięki takiemu połączeniu miejsce pracy można mieć dosłownie o mały krok.

Ponadto, dzięki dużej przestrzeni, nie zabraknie miejsca, na m.in. wygodny parking czy duży ogród z ciekawą aranżacją Z pewnością w takim miejscu, gorąca kawa pita w przerwach w pracy będzie smakowała dużo lepiej.

Dobra lokalizacja
W dynamicznie rozwijającym się Wągrowcu duże działki w miejskiej zabudowie to rzadkość. Jest to zatem doskonała okazja do wzbogacenia się właśnie o taki znaczny kawałek ziemi w mieście.

Zwłaszcza, że teren położony jest bezpośrednio przy asfaltowej drodze gminnej. Dzięki temu nie należy martwić się o problemy z dojazdem.

Ponadto na osiedlu Berdychowo, na którym usytuowana jest działka, znajduje się stacja rowerów miejskich, którymi w wygodny i szybki sposób można dotrzeć do centrum miasta.

3x działka = 3 x więcej możliwości
Do kupienia są trzy oddzielne działki, których łączna powierzchnia wynosi blisko 4000 m2. Działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego „Marcinkowo” z przeznaczeniem pod:

  • zabudowę usługową, w tym obiekty handlowe o powierzchni sprzedażowej do 2000m2,
  • dopuszcza się lokalizację zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wolnostojącej lub w zabudowie bliźniaczej, szeregowej z usługami wbudowanymi w parter budynku;
  • dopuszcza się lokalizację budynków garażowych i gospodarczych dla osób zamieszkałych w budynkach mieszkalnych zlokalizowanych na tym terenie;
  • dopuszcza się lokalizację urządzeń infrastruktury technicznej oraz obiektów małej architektury;

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą, to warto skontaktować się ze Sławomirem Kamińskim z Prodom Nieruchomości, który chętnie odpowie na wszystkie pytania.

Chcesz wiedzieć więcej – zadzwoń i umów się na prezentację!
Tel. 605-830-290 Sławomir Kamiński

PRO. DOM NIERUCHOMOŚCI
TWÓJ KLUCZ DO NIERUCHOMOŚCI
ul. Kościuszki 8/3
62-100 Wągrowiec

tel.: +48 605 830 290
e-mail: biuro@prodom.org
www: prodom.org

Znajdź nas i polub na Facebooku!

kondolencje Osuch

Czytaj także

WAŻNE: Wprowadzono ograniczenie wjazdu na teren szpitala [ZDJĘCIA]

Remigiusz Priebe

OSTATNIE POŻEGANANIE: Zmarł ksiądz JAN BRODA

Remigiusz Priebe

PAN ARTUR po służbie ZAUWAŻYL POŻAR. Wezwał pomoc i EWAKUOWAŁ MIESZKAŃCÓW

Remigiusz Priebe