Okno na Wągrowiec
Gospodarka Prodom Społeczeństwo Wiadomości

CIEKAWY PROJEKT SZUKA INWESTORA: Powstaną SKLEPY I LOKALE użytkowe w zrewitalizowanym budynku W CENTRUM MIASTA? [ZDJĘCIA]

Rodzaj:działka zabudowana
Lokalizacja:Rogoźno, ul. Fabryczna
Powierzchnia działki:0,1498 ha
Powierzchnia budynku:781.5 m2
Media:woda, prąd, kanalizacja sanitarna w budynku

Odrestaurowane budynki i hale są dziś adaptowane na nowoczesne sklepy z duszą. Dzięki zachowaniu swojego oryginalnego klimatu minionych lat, a jednocześnie połączenie go z nowoczesnością i dobrym gustem tworzą niesamowitą atmosferę, w której po prostu chce się przebywać.

Takie właśnie miejsca zdobywają coraz szerszą rzeszę klientów, którzy szukają oryginalności i wyjątkowości. Przykładów jest wiele np. Stary Browar w Poznaniu, który codziennie odwiedza kilka tysięcy osób. Coś podobnego można stworzyć w Rogoźnie przy ul. Fabrycznej.

Duża działka, na której stoi już hala. Wystarczy dobrze ją zagospodarować i urządzić teren wokół. Klimatyczne mini restauracje, ciekawe sklepiki, salon fryzjerski czy ostatnio bardzo popularny barber idealnie wpisują się w to miejsce, które wzbogaciłoby lokalną ofertę usługowo-handlową centrum miasta.

Powrót do przeszłości
Pięć lokali użytkowych o powierzchniach od 52 do 66 m2 to idealne miejsce dla małych przedsiębiorców, którzy szukają swojej przestrzeni w centrum miasta. Ponadto koncepcja adaptacji istniejącego budynku magazynowego zakłada wydzielenie jednego większego lokalu o powierzchni ok. 380 m2. Mogłaby tu powstać np. restauracja, w której najlepsze przyjaciółki po udanych zakupach oddawałyby się relaksacyjnym rozmowom przy filiżance kawy. Na zdjęciach w galerii pokazano m.in. wizualizacje adaptacji istniejącego budynku magazynowego na lokale użytkowe, które warto rozważyć.

Pomysłów oczywiście może być wiele, ale ten klimat, który posiada to miejsce jest na tyle wyjątkowy, że z pewnością przyciągnie osoby chcące zapomnieć o miejskim zgiełku i marzące, by choć na chwilę przenieść się do spokojnej przeszłości. To po prostu idealne miejsce na biznes!

default

Centrum, które przejdzie metamorfozę
Działka znajduje się w centrum miasta, w obszarze który podlega rewitalizacji. Oznacza to, że w planach ten teren zostanie odnowiony i dostanie „drugie życie”. To wielka szansa dla wszystkich: mieszkańców, klientów i inwestorów, którzy mogą pięknie wpisać się w te założenia.

Nadmienić należy, że teren ten znajduje się przy ul. Fabrycznej, czyli nie będzie problemu z dobrym dojazdem po drodze asfaltowej. Ponadto w najbliższym otoczeniu znajduje się zabudowa usługowa i produkcyjna mająca już swoich stałych klientów.

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą, to warto skontaktować się ze Sławomirem Kamińskim z Prodom Nieruchomości, który chętnie odpowie na wszystkie pytania.

Chcesz dowiedzieć się więcej – zadzwoń i umów się na prezentację! Tel. 605-830-290 Sławomir Kamiński

PRO. DOM NIERUCHOMOŚCI
TWÓJ KLUCZ DO NIERUCHOMOŚCI
ul. Kościuszki 8/3
62-100 Wągrowiec

tel.: +48 605 830 290
e-mail: biuro@prodom.org
www: prodom.org

Znajdź nas i polub na Facebooku!

Czytaj także

Policja zatrzymała 33-latka. W mieszkaniu miał plantację… marihuany! [FILM]

Redakcja

Ta rodzina w pożarze straciła dom i dorobek całego życia. Możemy im pomóc

Redakcja

Nocny pożar. 5-osobowa rodzina straciła dom [FOTO]

Redakcja