Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Na sygnale Wiadomości Wydarzenia

AUTO SPADŁO Z LAWETY NA TRASIE WĄGROWIEC – POZNAŃ. DROGA BYŁA ZABLOKOWANA

Na szczęście nikt nie został poszkodowany.

Sytuacja miała miejsce w piątek, kilkanaście minut przed południem, na drodze wojewódzkiej nr 196, łączącej Wągrowiec z Poznaniem. Na obwodnicy Murowanej Gośliny źle zabezpieczone auto spadło z transportującej go lawety.

Można mówić o sporym szczęściu, bo w wyniku zdarzenia nie doszło do kolizji z innymi samochodami. Nikt też nie odniósł obrażeń. Cała sytuacja została więc zakwalifikowana, jako kolizja, a kierowca lawety otrzymał mandat.

– Z lawety spadł transportowany samochód, w którym nikt się nie znajdował. Nikomu nic się nie stało, ale obwodnica Murowanej Gośliny była zablokowana – powiedział dyżurny poznańskich strażaków portalowi epoznan.pl, który poinformował o zdarzeniu.

Akcja przywracania ruchu na drodze trwała około pół godziny.

Źródło: epoznan.pl

Czytaj także

Kilka instytucji w powiecie ostrzeżono o podłożonych ładunkach. Maile wysłano z zagranicy

Redakcja

TLENEK WĘGLA: Starszy mężczyzna po zatruciu trafił do szpitala. Ewakuacja mieszkańców

Redakcja

Policjantka po służbie rozpoznała poszukiwanego. Ujęła go z innym funkcjonariuszem

Redakcja