Okno na Wągrowiec

Na imprezę Na luzie Na własne oczy Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

ALE IMPREZA! Panie z Niemczyna połączyły „ostatki” z Dniem Kobiet [ZDJĘCIA]

To w Niemczynie (gmina Damasławek) już tradycja. Wczoraj kultywowano ją po raz kolejny.

Połączone „ostatki” i Dzień Kobiet kolejny raz odbyły się wczoraj w tej wiosce. To impreza zawsze dla mieszkańców Niemczyna, a właściwie to dla mieszkanek. Bo wstęp na tę imprezę mają tylko panie. Wczoraj było ich aż 60. Panów zaś tylko dwóch. Na chwilę pojawił się wójt Damasławka Cyprian Wieczorek, a dłużej paniom towarzyszył tradycyjnie już sołtys Ryszard Rozmarynowski.

Że zabawa była przednia, to widać po zdjęciach wójta. Był chwilę, ale panie zdążyły go obsypać całusami, po których zostały ślady szminek na twarzy wójta (patrz zdjęcie).

– Atmosfera iście karnawałowa. Dziękuję za zaproszenie, wspaniałe przyjęcie i karnawałowy klimat. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego – skomentował swój pobyt wójt Wieczorek.

Organizatorem imprezy było Koło Gospodyń Wiejskich w Niemczynie i rada sołecka tej wsi. O dobrą zabawę wszystkich pań zadbał didżej Marcin Gąsiorek z Kcyni.

Czytaj także

Wójt Damasławka zamknął targowisko. Burmistrz Skoków dopuścił handel tylko żywnością i kwiatami

Remigiusz Priebe

Skazany za niepłacenie alimentów ukrywał się na terenie gminy Damasławek

Remigiusz Priebe

KONKURS: Tak kobiety widzą swoją gminę [ZDJĘCIA]

Krzysztof Czapul

Korzystamy z plików cookie, aby lepiej dostosować się do Twoich preferencji. Jeśli Ci to przeszkadza, możesz wyłączyć tę opcję w swojej przeglądarce. Zaakceptuj Czytaj więcej