Okno na Wągrowiec

Do kina Kultura Na luzie Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

A co tam zagrają w Kinach? [ZOBACZ ZWIASTUNY]

Weekendowy repertuar kina w Wągrowcu i Mieścisku.  

KINO MDK W WĄGROWCU

ŚLICZNOTKI. 8 listopada, godz. 18.00, 9 listopada, godz. 16.30, 10 listopada, godz. 18.30. Bilety: Bilety: normalny 17 zł, ulgowy 15 zł.

Dziewczyny pracujące w jednym z najmodniejszych klubów go-go w Nowym Jorku tracą wszystkie oszczędności w wyniku krachu finansowego 2008 roku. Cały świat za kryzys wini nadzianych finansistów z Wall Street, którzy są częstymi gośćmi klubu.

RAMBO: OSTATNIA KREW. 8 listopada, godz. 20.00, 9 listopada, godz. 18.30, 10 listopada, godz. 16.30. Bilety: Bilety: normalny 17 zł, ulgowy 15 zł.

John Rambo częściej niż po broń sięga dziś po butelkę. Szuka w niej ucieczki przed powracającymi wspomnieniami dawnych walk i utraconych bliskich. Gdy jednak uprowadzona zostaje córka jego przyjaciółki, John po raz ostatni będzie musiał stanąć do walki

ANGRY BIRDS 2. 8 listopadagodz. 16.00, 9 listopada, godz. 14.30, 10 listopada, godz. 12.30, 14.30. Bilety: normalny 17 zł, ulgowy 15 zł, ulgowy (dzieci do lat 6) 13 zł.

Skomplikowana relacja nielotów Angry Birds oraz sprytnych Zielonych Świnek przenosi się na wyższy poziom.

KINO ZA ROGIEM W MIEŚCISKU

ZABÓJCY BAŻANTÓW. 8 listopada, godz. 18.00. Bilet – 5 zł.

Mówią o nich bez przesadnego szacunku: Arab i Lump. Assad i Carl są działającymi niekiedy na granicy prawa detektywami z departamentu zajmującego się nierozwiązanymi sprawami z przeszłości.

BALERINA. 9 listopada, godz. 16.00. Bilet – 8 zł.

11-letnia Felicja, która mieszka w sierocińcu na prowincji, od zawsze marzy o tym, by zostać baleriną w paryskiej operze. Razem z najlepszym przyjacielem Wiktorem ucieka z sierocińca, by spróbować swych sił w paryskiej szkole baletu.

PRZY PLANTY 7/9. 10 listopada, godz. 18.00. Bilet – 5 zł.

Bogdan Białek, psycholog, dziennikarz, społecznik, działacz antydyskryminacyjny. W roku 2000 zorganizował razem z Januszem Daszutą, pastorem Kościoła Ewangelicko-Metodystycznego w Kielcach I Marsz Pamięci i Modlitwy, którym rozpoczął długą drogę przełamywania wielkiego milczenia o pogromie kieleckim.

Czytaj także

„WYDARZENIA” POLSATU: Wągrowiecki rynek przykładem… BETONOZY

Remigiusz Priebe

WAŻNE: Wiemy, gdzie i w jakich godzinach dzisiaj i w najbliższych dniach nie będzie u nas prądu

Krzysztof Czapul

WAŻNE: Od dzisiaj wymieniają wodomierze na Lipowej, Średniej i Janowieckiej. Trzeba być w mieszkaniu [HARMONOGRAM]

Krzysztof Czapul