Okno na Wągrowiec

Gorący temat Na sygnale Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

TO BĘDZIE HIT! PIĘKNE DZIEWCZYNY Z OSP SIENNO OZDOBIŁY KARTY KALENDARZA! [WIEMY JAK GO ZDOBYĆ]

Odważne druhny z podwągrowieckiej wsi do zdjęć zapozowały ze strażackimi atrybutami.

Jak co roku, Ochotnicza Straż Pożarna w Siennie będzie sprzedawać swoje kalendarze. Tym razem jednak, oprócz tych tradycyjnych – jednoplanszowych, OSP przygotowała coś specjalnego.

– Mamy kalendarz, w którym w każdym kolejnym miesiącu możemy bliżej poznać piękniejszą część naszej strażackiej rodziny. Druhny zrealizowały projekt, który do tej pory w naszym powiecie nie miał miejsca – ogłosiła z dumą na swojej stronie OSP Sienno i pokazała pierwsze fotografie przygotowanego wydawnictwa.

– Zdjęcia z wykorzystaniem strażackich atrybutów zostały wykonane w naszej strażnicy oraz w jej okolicy. Dziewczyny w odpowiedniej stylizacji promują naszą jednostkę, a na każdy miesiąc został przygotowany inny zestaw ciekawych ilustracji – informują strażacy ochotnicy spod Wągrowca.

Na pewno warto kalendarz zobaczyć i warto też go kupić, zwłaszcza, że fundusze uzyskane w ten sposób, zostaną przeznaczone na cele statutowe OSP Sienno.

– Cena za kalendarz to minimum 30 zł za sztukę. Cena jest ruchoma, ponieważ dajemy możliwość chętnym osobom dorzucenia cegiełki od siebie. Dochód ze sprzedaży w całości zostanie przeznaczony na sprzęt i działania naszej straży – poinformowała nas OSP.

Będzie możliwość kupna kalendarzy bezpośrednio w remizie OSP Sienno w dniach 12 i 14 listopada w godzinach 17-19. Jeśli ktoś nie ma możliwości podjechania w tym terminie, może napisać wiadomość na adres mailowy kantkowa@gmail.com i umówić się indywidualnie. Wówczas jest również możliwość odbioru kalendarza w Wągrowcu.

Źródło: OSP Sienno.

Czytaj także

JAROSŁAW BERENDT CHCE, BY ANDRZEJ BARTKOWIAK ZOSTAŁ HONOROWYM OBYWATELEM WĄGROWCA. Złożył projekt uchwały w tej sprawie

Remigiusz Priebe

Z OSTATNIEJ CHWILI: W Popowie Kościelnym na terenie zakładu zapalił się transformator

Krzysztof Czapul

DACHOWANIE NA TRASIE WĄGROWIEC-GNIEZNO: Volkswagen wylądował w polu kukurydzy [ZDJĘCIA]

Remigiusz Priebe