Okno na Wągrowiec

Kultura Wiadomości Wydarzenia

Kino 9D za tydzień pojawi się w Wągrowcu! Na Rynku stanie największy mobilny ekran w Europie!

Z niecodziennej atrakcji będzie można korzystać przez trzy dni.

Kino Mobilne 9D będzie funkcjonowało na wągrowieckim Rynku od 14 do 16 listopada, a półgodzinne seanse będą grane codziennie od godziny 12:00 do 20:00.

Mobilne Kino 9D to jedna z atrakcji największych parków rozrywki na świecie, zamontowana na kołach. Oferuje niesamowitą zabawę dla każdego, pełną specjalnych efektów, takich jak ruchoma platforma, wiatr, woda, magiczne okulary, klakson, dym, łaskoczące żyłki, wibracje i świetny system audio.

Do kina mogą przychodzić zarówno dzieci, jak i dorośli. Repertuar obejmuje bajki, kolejki górskie, dżungle, wyścigi oraz horrory. Wielka ciężarówka, której ściana sali rozkłada się na bok, ozdobiona jest 60-metrowymi światełkami led i wygląda bardzo efektownie. Natomiast największy mobilny ekran w Europie zapewnia nieziemskie odczucia.

W pierwszy dzień działalności kina, czyli w czwartek, bilety będą w promocyjnej cenie 15 złotych, a tym, którzy je kupią, zostaną rozdane zaproszenia rabatowe na następne dni. Bilety sprzedawane będą bezpośrednio przed każdym seansem w znajdującej się przy kinie kasie.

Źródło: MDK Wągrowiec

Czytaj także

JAROSŁAW BERENDT CHCE, BY ANDRZEJ BARTKOWIAK ZOSTAŁ HONOROWYM OBYWATELEM WĄGROWCA. Złożył projekt uchwały w tej sprawie

Remigiusz Priebe

Po ulicy biegały psy. Interweniowała policja. Właściciel dostał mandat

Krzysztof Czapul

WAŻNE: Dziś rano na Skockiej w Wągrowcu znaleziono telefon iPhone [ZDJĘCIE]

Redakcja