Okno na Wągrowiec

Gospodarka Prodom Społeczeństwo Wiadomości

12 przeuroczych DZIAŁEK NAD JEZIOREM w dobrej cenie. Są IDEALNE na letni WYPOCZYNEK! [ZDJĘCIA]

BNP-misja-sam-800x600
Rodzaj:działki
Lokalizacja:Rgielsko, nad Jeziorem Rgielskim, przy granicy z miastem Wągrowiec
Powierzchnia działki:od 0,0300 ha do 0,0630 ha
Media:woda, prąd – w drodze gminnej

Wiele osób ceni sobie wypoczynek na własnej działce za miastem.

Niewielki kawałek ziemi dla wielu osób może stać się oazą spokoju i bezpieczeństwa, tak cenną w ostatnim czasie. Boom na działki, ogródki działkowe trwa, więc warto się zastanowić nad kupnem takiego niewielkiego terenu – zwłaszcza, że położony jest on nad jeziorem!

Własna oaza relaksu – marzenie wielu osób
Wsiąść w samochód, na rower czy wybrać się na dłuższy spacer i odciąć się od codzienności. Marzenie wielu osób, które po intensywnym tygodniu pracy chciałyby wypocząć. Jest to możliwe posiadając działkę nad jeziorem. W Rgielsku, przy granicy z Wągrowcem, mamy 12 atrakcyjnych miejsc, z których każde może stać się rodzinnym SPA i azylem. Szybki i wygodny dojazd do miasta sprawi, że zaopatrzenie wypoczynkowego domu letniskowego lub zaspokojenie potrzeb osób biwakujących pod namiotami, nie sprawi problemów.

Zielona trawa, spełnienie ogrodowych pasji, własne warzywa i owoce – możliwości jest wiele. Warto jednak dodać, że na działce można postawić budynek do 35m2 bez pozwolenia, co sprawia, że weekendowy wypoczynek z ogniskiem w tle staje się jeszcze bardziej przyjemny.

Sąsiedztwo również nastawione na wypoczynek
Za oknem pogoda wyśmienita i coraz śmielej wiele osób zaczyna planować wakacje. Rozłożyć koc na trawie i wypić poranną kawę, oglądać niezapomniane zachody słońca lub po prostu zarzucić wędkę i odpocząć. To niektóre z rekreacyjnych pomysłów, które mógłby od razu wcielić w życie nowy właściciel jednej z działek w bliskim sąsiedztwie Jeziora Rgielskiego.

Działki mają różną powierzchnię, więc z pewnością każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie. Warto wspomnieć, że w najbliższym sąsiedztwie znajdują się działki z przeznaczeniem pod usługi turystyki i rekreacji, dlatego przyszli sąsiedzi też będą tu spędzać czas na wypoczynku.

Warto wspomnieć, że oferowane działki posiadają prawo przechodu i przejazdu o szerokości 5 m, celem zapewnienia dostępu do Jeziora Rgielsko. Ponadto dodajmy, że cały kompleks działek jest ogrodzony.

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą, to warto skontaktować się ze Sławomirem Kamińskim z Prodom Nieruchomości, który chętnie odpowie na wszystkie pytania.

To idealne miejsce dla inwestycji, dlatego jeśli chcesz dowiedzieć się więcej – zadzwoń i umów się na prezentację! Tel. 605-830-290 Sławomir Kamiński

PRO. DOM NIERUCHOMOŚCI
TWÓJ KLUCZ DO NIERUCHOMOŚCI
ul. Kościuszki 8/3
62-100 Wągrowiec

tel.: +48 605 830 290
e-mail: biuro@prodom.org
www: prodom.org

Znajdź nas i polub na Facebooku!

Czytaj także

W Wągrowcu podczas Mistrzostw Europy będzie STREFA KIBICA!

Redakcja

Kino MDK w Wągrowcu ze 121,5 tys. zł dofinansowania z PiSF!

Redakcja

COVID-19: Mamy JEDNO nowe ZAKAŻENIE w powiecie. Na kwarantannie 58 osób [RAPORT DZIENNY]

Redakcja