Okno na Wągrowiec

Piłka nożna Sport Wiadomości Wydarzenia

„Żółto-czarni” wracają na ligowe boiska [ZAPOWIEDŹ]

BNP-misja-sam-800x600

Na wznowienie rundy Nielba Wągrowiec zagra z Pomorzaninem Toruń. Niestety, nadal bez publiczności.

Od roku pandemia jest z nami. Mimo obostrzeń i trudności grę wznawiają też piłkarze, także ci III-ligowi, czyli Nielba Wągrowiec.

Po rundzie jesiennej nasi w ligowej tabeli są na miejscu 13-tym i mają na swoim koncie 23 punkty. Na początek nielbiści zmierzą się u siebie z ekipą Pomorzanina Toruń. To niżej notowany rywal (zajmuje 18 miejsce w tabeli i tyle samo ma punktów).

Czego się można spodziewać po naszych piłkarzach? Trudno powiedzieć, bo w przerwie zimowej zaszło sporo zmian. Największym osłabieniem bez wątpienia będzie odejście Bartka Burmana, który przeszedł do Ekstraklasy, gdzie reprezentuje ekipę Warty Poznań.

Wągrowiec opuścili również Krzysztof Wolkiewicz, Mateusz Piechowiak i Dawid Kołodziejczak. Na szczęście są też nowe twarze, niektóre bardzo ciekawe.

Do naszych dołączyli Marcin Trojanowski, Kajetan Szmyt, Dominik Zakrzewski i Gracjan Łęt. Ciekawym transferem z pewnością jest Marcin Trojaowski. Ten doświadczony pomocnik ma bowiem za sobą grę w ekstraklasie, gdzie reprezentował barwy Korony Kielce. Natomiast trzej pozostali to młodzi i perspektywiczni piłkarze.

18-letni Kajetan Szmyt również ma za sobą debiut w ekstraklasie (w barwach Warty Poznań), Dominik Zakrzewski to 22-letni piłkarz, który do trafił do nas z III-ligowej Warty Gorzów. Gracjan Łęt zaś to 20-latek, który do Nielby przyszedł z Gwiazdy Bydgoszcz.   

Mecz z Pomorzaninem Toruń w sobotę 6 marca o godzinie 15.00.

Fot. Archiwum OnW

kondolencje Dziwulski
Podziekowania Ewertowska
kondolencje Bartkowiak Wojewoda
kondolencje Bartkowiak
kondolencje Ewertowski

Czytaj także

ZAGRA NIELBA: Szczypiorniści chcą skruszyć Tytanów. Piłkarze ruszą na Gwardzistów

Krzysztof Czapul

Piłkarze wrócili z JEDNYM punktem. Szczypiorniści u siebie WYGRALI

Krzysztof Czapul

ZAGRA NIELBA: Szczypiorniści u siebie z Kwidzyniem. Piłkarze jadą do Świnoujścia

Krzysztof Czapul